dnd, d&d dungeons and dragons
 
KOD LYOKO
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons
 
Strona Główna ˇ Forum ˇ Linki ˇ Kategorie Newsów ˇ Fanpage strony na FB ˇ Galeria ˇ Artykuły ˇ 7 DNI W LYOKO ˇ Spis Opowiadań o Kod Lyoko ˇ BOOKszpany ˇ Imaginaerum.pl
 
isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons
 
Strona Główna
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Szukaj

MINI REGULAMIN STRONY

Galeria
Artykuły
7 DNI W LYOKO
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Kod Lyoko
dungeons and dragons
 
ODCINKI DOWNLOAD
Opisy serii
Bohaterowie
Inne postacie
Pracownicy szkoły
Rodzice bohaterów
XANA i Potwory
Pojazdy
Moce
Bronie
Skidbladnir
Lyoko
Repliki
Ciekawostki i błędy
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
KL:Ewolucja
dungeons and dragons
 
ODCINKI
Bohaterowie
Inne postacie
Profesor Tyron i Ninja
XANA i potwory
Skidbladnir
Megapod
Lyoko
Cortex
Bronie
Moce
Pojazdy
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Inne
dungeons and dragons
 
Garażowe dzieciaki
Wydane książki
Gry Code Lyoko
Subdigitals
Intro w innych językach
Magazyn Kod Lyoko
Piosenka tytułowa
Teamspeak 3
Paringi
Historia rodziny Aelity
Historia strony
Fandub CL:E
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Online
dungeons and dragons
 
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 732
Najnowszy Użytkownik: Corpor61
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Ostatnie Artykuły
dungeons and dragons
 
Rozdział 7 - Spór o ...
Rozdział 6 - Linia a...
Rozdział 5 – J...
Rozdział 4 - Delikat...
Rozdział 3 - Sztuka ...
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Na Forum
dungeons and dragons
 
Najnowsze Tematy
Dziennik zmian wszel...
Rozgrywka.
W którym odcinku
Zapisy postaci.
Stroje w Lyoko.
Najciekawsze Tematy
Rozgrywka. [10788]
Zapisy postaci. [29]
Czy bedzie jeszce... [10]
Dziennik zmian ws... [7]
W którym odcinku [6]
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Polecane o KL
dungeons and dragons
 
Code Lyoko NET

Code Lyoko FR

Code: Yumi

Spis Opowiadań o Kod Lyoko

BOOKszpany

Kod Lyoko - Powrót Xany
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Witamy
dungeons and dragons
 
Witam na stronie poświęconej serialowi KOD LYOKO. Na tej stronie dowiesz się wszystkiego na jego temat m.in. mocach, broniach, pojazdach bohaterów, przeczytasz najnowsze newsy ze świata Lyoko, obejrzysz odcinki serialu i wiele innych. Załóż konto by rozmawiać z innymi fanami. (Jeśli konto nie zostało aktywowane poprzez kliknięcie na link aktywacyjny proszę poczekac, aż zostanie aktywowane przez admina.) Stronę tworzą Jeremie_96 i TheLyokofan19.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
5 lat naszej strony :)
dungeons and dragons
 
NewsyWitajcie, dzisiaj mamy na stronie ważną rocznicę. Otóż 5 lat temu, 14 listopada 2012 roku rozpoczęliśmy naszą działalność. Od 5 lat przynosimy Wam najświeższe, najnowsze i najciekawsze informacje z krajowego i światowego fandomu Kodu Lyoko.

Zaczynaliśmy tuż przed Ewolucją i przed wojną z Teletoonem, te dwa zdarzenia były obecne przez dość spory czas w informacjach przez nas publikowanych. Trochę się przez te lata pozmieniało, różne strony powstawały i kończyły działalność, a myśmy trwali i dotrwali do tego momentu, zdobywając z biegiem lat doświadczenie i umacniając naszą pozycję.

Można by było jeszcze sporo tutaj pisać o tym, co było przez te 5 lat, ale... od tego i tak są "Wspomnienia redaktora". Co prawda trochę już czasu minęło od publikacji poprzedniego rozdziału, niedługo jednak pojawi się następny. Na pewno w niedzielę pojawi się nowa wersja IFSCL, o tym poinformujemy na stronie.

A na razie... dziękujemy Wam za te 5 lat odwiedzin, wpisów i komentarzy, no i czekamy na więcej :)
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wieści z Lyoko - piątek, 20 października 2017.
dungeons and dragons
 
NewsyWitajcie, mamy dla was garść wieści z kraju i ze świata.

Na początek o emisji w polskiej telewizji. Otóż w ten weekend ponownie będzie okazja do obejrzenia kilku odcinków, Teletoon poświęca swoje pasmo od 9:00 do 11:30 w sobotę i niedzielę na Kod Lyoko. Tym razem system emisji jest nieco inny, pokazane będą odcinki od 75 do 86, ale w odwrotnej kolejności. W sobotę maraton zacznie się na 86 odcinku ("Wielokrotność psa"), a skończy na 81 ("Dobry i zły"). W niedzielę zaś jako pierwszy będzie wyemitowany odcinek 80 ("Pieskie popołudnie"), a ostatni będzie odcinek 75 ("Gorący deszcz").

Jeśli chodzi o petycje, to sytuacja z polskimi wygląda tak:
TVP - 42 podpisów (32 zweryfikowane)
Polsat - 43 podpisy (33 zweryfikowane)
TVN - 42 podpisów (32 zweryfikowane)
TV Puls - 43 podpisy (31 zweryfikowanych).

Petycję międzynarodową o kontynuowanie serialu podpisały jak na razie 1144 osoby.

Trwają prace nad nowymi wersjami gier fanowskich, w ostatnim okresie skupiono się na Lyoko Conquerors, niedługo też wznowione zostaną prace nad kolejną wersją IFSCL.

Twórcy projektu Code Lyoko: Project Eradication ujawnili kilka dni temu szczegóły co do jednego z odcinków, nad którymi pracują obecnie. Odcinek ten nosi roboczy jak na razie tytuł "Night of the Living Nightmare" ("Noc żywych koszmarów"), nadano mu numer 12. Jego akcja rozgrywa się w okolicach Halloween, gdy uczniowie Kadic czekają na emisję "Szpitalu horrorów" i "Powrotu doktora Shranka" we francuskiej TV. Jeremie jednak nie chce tego oglądać, wykorzystuje więc wolny wieczór by popracować z Aelitą nad czymś tajnym w Lyoko (nie wiemy nad czym, mamy się potem dowiedzieć). Ostatecznie jednak Jeremie i Aelita decydują się na seans telewizyjny. Gdy nadchodzi noc halloweenowa, Xana ma zaatakować.
To jak na razie wszystko, co wiemy o tym odcinku, nie podano więcej informacji, by nie ujawniać szczegółów fabuły, które mamy poznać w swoim czasie. Przy okazji zapowiedziano też, że oprawa muzyczna serii będzie podobna do tej oryginalnej z kreskówki, choć nie będzie taka sama.

A, właśnie. Skoro przy ścieżce dźwiękowej jesteśmy: na oficjalnym kanale YT z angielską wersja serialu (https://www.youtube.com/channel/UCn9zTBZVl6lu72s-6fXttZg/videos) wypuszczono pierwszy kawałek z oryginalnej ścieżki dźwiękowej, wcześniej już pojawiła się piosenka z czołówki serialu, możliwe że reszta soundtracku się też pojawi.

Mediatoon, czyli firma, która obecnie ma prawa autorskiego do wszystkiego, co związane z KL i KL:E, zapowiedziała też, że w najbliższym czasie będzie stworzony osobny kanał dla Ewolucji.

I to jak na razie wszystkie wieści.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wieści z Lyoko - wtorek, 26 września 2017.
dungeons and dragons
 
NewsyWitajcie, mamy dla Was trochę wieści z kraju i ze świata.

Na początek petycja ws. kontynuacji serialu (https://www.change.org/p/m%C3%A9dia-participations-french-cartoon-series-code-lyoko-to-be-continued). W chwili publikacji jest 961 podpisów, jak na razie nie ma ustalonej liczby podpisów, po przekroczeniu której petycja będzie wysłana, obowiązuje zasada "im więcej tym lepiej".

Jeśli chodzi o nasze polskie petycje ws. emisji serialu (tu o tym informujemy: http://www.kodlyoko.hpu.pl/news.php?readmore=409) to sytuacja w momencie tworzenia tej wiadomości jest taka:
TVP - 39 podpisów (29 zweryfikowanych)
Polsat - 39 podpisów (30 zweryfikowanych)
TVN - 39 podpisów (29 zweryfikowanych)
TV Puls - 40 podpisów (28 zweryfikowanych).

Pojawiła się ostatnio nowa inicjatywa w polskim fandomie. Otóż powstał fandomowy serwer na Discordzie (taki komunikator, da się go obsługiwać bez instalowania programu), nazywa się on "Sektor VI", tutaj można do niego wejść:
https://discordapp.com/invite/eJTGac3
Trochę osób już tam jest, nawet admina tej strony można spotkać, więc można sobie pogadać, są też inne osoby dość kojarzone w fandomie. Przy okazji istnienia tego miejsca pojawił się też projekt wspólnego obejrzenia serialu, fachowo określany jako "rewatch". Pierwsza odsłona "Powrotu do przeszłości", czyli takiego wspólnego oglądania i komentowana odcinków, odbędzie się w sobotę, 30 września o 19:00 właśnie na Discordzie w "Szóstce", w specjalnym kanale do tego przeznaczonym. Zaczniemy nieco inaczej niż zwykle, bo nie od "Misia Godzilli", a od prequeli "Xana się budzi". Kolejne odcinki będziemy sobie przypominać w każdą sobotę o 19:00 (chyba że będzie jakiś okres, gdy nie da się tego zorganizować, bo będą święta i ludzie wyjadą albo sesja lub matury, ewentualnie coś nagle wypadnie, to wtedy będzie odpowiednie info).

Wieści o grach.
IFSCL - aktualnie dostępna jest wersja 3.4.2, Immu zapowiedział natomiast, że do końca tego roku pojawią się jeszcze dwie wersje. 3.5.0 ma być wypuszczona w październiku lub w listopadzie, w niej ma być William oraz możliwość sxanafikowania wojowników poprzez Scyfozoę i niszczenia, a także tworzenia od nowa Sektorów. Natomiast kolejna wersja, 3.7.0, zapowiadana jest na Boże Narodzenie 2017, w niej ma być Skidbladnir oraz Cyfrowe Morze (replik jeszcze nie będzie). W 2018 ma pojawić się tryb fabularny, czyli coś, co było w dawniejszych wersjach (tych obsługujących jeszcze Adobe AIR).

Lyoko Conquerors - gra jest dostępna jako "prywatna wersja alfa" (0.3.6), by mieć do niej dostęp, należy napisać do Immu na tej grupie: https://www.facebook.com/groups/lyokoconquerors.alpha/

LyokoWanderers - gra ta jest dostępna w wersji alfa na tej stronie (tylko dla Androidów): https://play.google.com/store/apps/details?id=com.codelyokogames.lyokowanderer3&ah=0PBO-m9_S23oy7YKEaFSimaZ9hs&hl=fr

Twórcy projektu Code Lyoko: Project Eradication powiedzieli, że będą dalej pracować nad swoim projektem, jakiś czas temu zasugerowano, iż coś może się pojawić w związku z 15 rocznicą powstania Kodu Lyoko, którą będziemy obchodzić we wrześniu 2018, przy czym zastrzeżono, że nie należy tego traktować za pewnik stuprocentowy.
15 września odbyły się przesłuchania, na których chętni mogli się zgłosić do podkładania głosu niektórym postaciom, takim jak Ulrich, William, Jim, Anthea i pani Hertz. Szukano także ludzi umiejących tworzyć muzykę w FL Studio i grafików posługujących się Photoshopem. Jak na razie nie podano do informacji publicznej wyników tych przesłuchań.
Zapowiedziano też, że ekipa CL:PE zamierza wykonać fan-dub Ewolucji w języku angielskim. Jak dotąd dubbing angielski ma tylko odcinek 5, i jest to oficjalny dubbing. Nie podano jak na razie dokładniejszych wieści co do fan-dubu.

Najprawdopodobniej jeszcze w tym miesiącu pojawi się 8 rozdział "Wspomnień redaktora".

I na koniec o ulubieńcach z Ewolucji: Quentin i Melanie byli niedawno w Portugalii, są zdjęcia z tych wakacji: https://www.instagram.com/quentinmerabet/?hl=pl

To na ten moment wszystkie wieści.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Nowa rubryka w programie - i to z Waszym udziałem :)
dungeons and dragons
 
7 dni w LyokoWitajcie, zwykle jeśli pojawiała się ikonka "7 dni w Lyoko", oznaczało to, iż jest najnowsze wydanie. Tym razem jest nieco inaczej, ponieważ pojawił się pomysł na nowy punkt programu. "Trybuna LyokoLudu", czyli miejsce, w którym Wy będziecie mogli się wypowiedzieć. Jak to zrobić? Wystarczy nagrać wypowiedź, dłuższą lub krótszą, na temat związany z serialem, czy też fandomem.

Czyli o czym dokładnie?

Nie chcę tutaj niczego narzucić, mogę zasugerować na przykład komentarz o tym, czy emisja KL w polskiej telewizji ma sens, albo jaka powinna być kontynuacja serialu (no i czy w ogóle taka powinna powstać). Jeśli kogoś wątki uczuciowe w serialu interesują i chciałby swoje zdanie wyrazić, to też zapraszamy. Przyjmiemy także każdy inny temat, jaki wpadnie do głowy. Wysłać nagranie można bezpośrednio na e-maila: kodlyoko.hpu@wp.pl, lub też poprzez prywatną wiadomość tutaj na stronie (w takim przypadku prosimy nagranie wysłać poprzez portal Zippyshare i podać link do nagrania). Jeśli redakcja dostanie komentarze do końca września, to całkiem możliwe że znajdą się już w najbliższym, 51 wydaniu programu, które pojawi się prawdopodobnie pod koniec miesiąca.

Zapraszamy :)
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wieści z Lyoko - czwartek, 7 września 2017.
dungeons and dragons
 
NewsyWitajcie, mamy dla Was garść wieści z fandomu.

Na początek o akcji, która rozpoczęła się w ostatnią niedzielę. Otóż 3 września minęło 14 lat od emisji pierwszego odcinka Kodu Lyoko. Z tej okazji powstała międzynarodowa petycja skierowana do obecnych właścicieli praw autorskich (Dargaud i Mediatoon) o kontynuację serialu. Podpisać ją można tutaj:

https://www.change.org/p/m%C3%A9dia-participations-french-cartoon-series-code-lyoko-to-be-continued

(a tutaj tłumaczenie tekstu petycji po polsku: http://kodlyokopowrotxany.bnx.pl/news.php?readmore=267)

Jakieś 15 minut temu twórcy petycji, należący do hiszpańskiej sceny, podali na Twitterze iż jednym z sygnatariuszy jest Quentin Merabet, aktor odgrywający rolę Ulricha w Ewolucji.

Trochę wieści o grach: jest już zapowiedź nowej wersji IFSCL z numerem 3.4.2, można ją zobaczyć tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=Nw-iinIZ8mI
Tym razem z zapowiedzią pojawiła się też od razu ta nowa wersja: http://www.mediafire.com/file/w0b6swjtnp40k3v/IFSCL_342_Win.exe
Trwają też prace nad inną grą, czyli Lyoko Conquerors, na stronie facebookowej tej właśnie gry (https://www.facebook.com/lyokoconquerors/) można zobaczyć nowe grafiki (jak na razie są 2), dodane w ostatnich dniach.

To jak na razie wszystkie wieści.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
7 rozdział wspomnień :)
dungeons and dragons
 
Nowości na stroniePo 4 miesiącach wreszcie mogę opublikować nowy, 7 rozdział "Wspomnień redaktora", pod tytułem "Spór o Ewolucję", w nim między innymi mój niepublikowany, niedokończony tekst z 2013 roku. Miłej lektury :)

http://www.kodlyoko.hpu.pl/readarticle.php?article_id=10
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wywiad z Sophie Decroisette
dungeons and dragons
 
NewsyWitajcie, dzisiaj mamy dla Was interesujący wywiad. W 2016 hiszpańska strona CodigoLyoko.net zorganizowała kilka sesji pytań do Sophie Decroisette, głównej scenarzystki Kodu Lyoko (w pierwszych 3 sezonach, potem przy sezonie 4 nieco mniej pracowała). Z tych kilku sesji uzbierał się dość obszerny wywiad, w którym będą ciekawe rzeczy o serialu.

CZYTAJ WIĘCEJ
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Code Lyoko: Rebirth anulowane
dungeons and dragons
 
NewsyWitajcie, dziś mamy do przekazania złe nowiny. Otóż Code Lyoko:Rebirth, prawdopodobnie najbardziej rozbudowany projekt fanowski, został anulowany 21 lipca. Z tego powodu skasowano facebookowy profil, stronę internetową oraz konto na YouTube. Ekipa wystosowała przed usunięciem oświadczenie, oto tłumaczenie treści tego właśnie oświadczenia:

Z ciężkim sercem muszę poinformować, że z dniem dzisiejszym nasz projekt zostaje anulowany. Z powodów osobistych nie możemy zrealizować marzenia każdego z nas o wznowieniu serialu. Dziękujemy bardzo za okazaną miłość i wsparcie przez te wszystkie lata. I jeśli coś się zmieni, damy wam znać.

Podpisują po raz ostatni:
-Steven
-Tyler
-Ekipa Rebirth.


Po tym oświadczeniu zaczęły pojawiać się domysły co do tego, z jakiego powodu tak naprawdę wstrzymano prace. Steven wypowiedział się na innym portalu społecznościowym, gdzie toczą się dyskusje dotyczące naszego fandomu, i z tej wypowiedzi wynika, iż spowodowane to było brakiem czasu na prace nad projektem, pojawił się także wątek depresji.

Jest też inna teoria, dotykająca materii prawnej. Ekipa zapewniała wcześniej, że ma zezwolenie korzystania z praw autorskich przy realizacji projektu. Ktoś jednak ujawnił dzień po oświadczeniu zespołu CL:R, że papiery, które pokazywano na jednym z live-streamów, nie dotyczyły praw autorskich, a tylko znaków towarowych. Jest pewna różnica między tymi 2 kwestiami. Znak towarowy to nazwa, logotyp, więc zastrzeżenie oznacza, że nie można sobie czegoś nazwać jako Code Lyoko, nie mając praw do tego. Natomiast prawo autorskie dotyczy zawartości, jaka się pod tym znakiem kryje, czyli w tym przypadku fabuły, scenariusza, postaci i świata przedstawionego.
Z racji przepisów dotyczących posługiwania się znakiem towarowym, co jakiś czas sprawdza się, kto jeszcze ma prawo do tego. Tyler Hammer może jeszcze posługiwać się znakiem Code Lyoko oraz Code Lyoko: Evolution (w tym przypadku nie można tego tłumaczyć bo tak to jest zarejestrowane w urzędzie w USA) do 28 sierpnia. Potem to wygaśnie.
Cała sprawa sprowadza się do tego, że - według osoby która to ujawniła i opisała - ekipa CL:Rebirth nie miała zgody do praw autorskich na uniwersum, choć oświadczano że jest to uregulowane. Na kilka dni przed oświadczeniem o zawieszeniu projektu kontaktowano się z firmą Mediatoon USA (dokładniej z jej działem prawnym), która posiada na tamtejszym rynku wszelkie prawa autorskie.

Do tej teorii odniósł się Steven, który zaprzeczył całości tej teorii, zapewniając, że chodzi jedynie (albo aż) o kwestie personalne.

Osobiste oświadczenie wydał także Tyler, napisał w nim że przez te 3 i pół roku od początku projektu czuł się jak robot zaprogramowany przez Xanę, a decyzja o rozwiązaniu projektu była podjęta wspólnie, a wcześniej przedyskutowana przez kilka godzin. Tyler nie wyklucza, że kiedyś całą fabułę CL:Rebirth przerobi na fan-fiction, powiedział także iż zastanawia się nad zaprezentowaniem całości prac, jakie do momentu przerwania projektu były prowadzone.

To jak na razie wszystko, jeśli pojawi się coś nowego, poinformujemy o tym.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
IFSCL 3.4.0
dungeons and dragons
 
NewsyWitajcie, tak jak informowaliśmy w poprzedniej wiadomości, dzisiaj została opublikowana nowa wersja symulatora Superkomputera IFSCL z numerem 3.4.0. Link do ściągnięcia:

http://www.mediafire.com/file/gv25lovv9cbn4fd/IFSCL_340_setup.exe

Przy okazji mamy wiadomość z Polski: Kod Lyoko wraca do polskiej telewizji. Jak na razie na 2 dni. Teletoon zamierza wyemitować w ostatni weekend lipca (29-30 lipca) pierwsze 12 odcinków pierwszego sezonu. Emisja ma odbywać się od 9 do 11:30. Pierwsze 6 odcinków będzie można zobaczyć w sobotę, kolejne 6 - w niedzielę. Oznacza to, iż prawdopodobnie Teletoon albo wciąż posiada prawa do emisji, albo je niedawno odnowił. Nie wiemy jeszcze, czy to tylko jednorazowy przypadek, czy ewentualna "jaskółka" zwiastująca powrót do regularnej obecności Lyoko w naszych domach.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Zapowiedź nowej wersji IFSCL.
dungeons and dragons
 
NewsyPojawił się niedawno w sieci trailer nowej wersji IFSCL, jej premiera jest zaplanowana na 19 lipca, czyli równo za tydzień:

https://www.youtube.com/watch?v=QviqhBB8alA

Wśród zapowiadanych zmian są między innymi:
-powrót Kartaginy w poprawionej wersji
-będą tam także Strażnicy i Scypozoa (ona jak na razie częściowo ukończona)
-poprawiono nieco drobnych błędów.

Zapowiedziano także, że w tym roku pojawią się jeszcze nowe wersje po tej, która nadejdzie za tydzień. Do końca 2017 roku możemy oczekiwać w symulatorze Williama, Skida, Cyfrowego Morza oraz opcji niszczenia sektorów. W 2018 zaś ma być wprowadzony (a właściwie to przywrócony) tryb fabularny.
Jak na razie jednak najbliższa wersja za 7 dni, jak tylko się pojawi to o niej poinformujemy.

Jeszcze depesza od twórców Code Lyoko: Le Film. W piątek. 21 lipca o 16:30 odbędzie się live stream, w trakcie którego pokazane będą postępy w pracy. Trochę już można zobaczyć z postępów w tym momencie, tak właśnie wyglądało tworzenie modelu Zespołu Szkół Kadic:

https://www.youtube.com/watch?v=iG_wi_Vljho

O tym, co powiedziano i pokazano podczas transmisji na żywo, również poinformujemy jak dostaniemy wieści.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wieści z Lyoko - niedziela, 18 czerwca 2017
dungeons and dragons
 
NewsyWitajcie, oto garść informacji ze świata fandomowego.

Na początek nowy trailer od Klight Production. czyli projekt "Code Lyoko: Le Château Souterrain" (adaptacja filmowa "Podziemnego Zamku"): https://www.youtube.com/watch?v=_3me7TA4l_g

Załoga Code Lyoko: Rebirth przygotowała na swojej stronie zegar z odliczaniem do premiery pierwszego odcinka tej fanowskiej kontynuacji (czyli 25 grudnia 2017): https://codelyokorebirth.net/

W najnowszej wersji IFSCL, z numerkiem 3.4.0, ma pojawić się okno z rdzeniem Kartaginy. Natomiast kilka dni temu odbył się live-stream, na którym Immudelki tworzył na żywo kolejne elementy graficzne gry:
https://www.youtube.com/watch?v=0LVKI-X_2u8&lc=z13vev5hjnyezvbz504cgf3welj3jtjap4g
W ostatnim miesiącu odbyło się kilka takich transmisji, najdłuższa trwała 14 godzin z krótką przerwą. Wszystko można zobaczyć na kanale Immudelkiego.

Statystyki petycyjne akcji "Kod Lyoko w TV":
TVP: 33 podpisy
Polsat: 32 podpisy
TVN: 35 podpisów
TV Puls: 33 podpisów.
To wciąż nie jest zbyt dużo, dlatego zachęcamy tych co nie podpisali, by to uczynili, a tych co już podpisali, żeby rozgłosili akcję wszędzie gdzie się da.

Włoska telewizja RAI Gulp emituje obecnie Ewolucję, jest to emisja dla nocnych marków, bo odbywa się o 2:00 w nocy, jeśli jest ktoś chętny, to może sobie nockę zarwać.

I na koniec jeszcze jeden filmik. W znanej serii "107 Facts" zaprezentowano 107 faktów o Kodzie Lyoko:
https://www.youtube.com/watch?v=N2qfC6KCj3I

To jak na razie wszystkie aktualności.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

Strona 1 z 37 1 2 3 4 > >>
dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons
 
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Ankieta
dungeons and dragons
 
Czy szata graficzna strony powinna być zmieniona?

Tak, powinna.

Mi to obojętne.

Nie, nie trzeba zmieniać, jest dobra.

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons
 
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Lyokoheros
10/29/2017 19:04
Serdecznie wszystkich zapraszam: https://discord.gg/UAJPvP
P


Lyokoheros
10/29/2017 19:03
Właśnie zaczęła się na Discordzie zbiórka na pierwsze spotkanie "Klubu LyokoWterana"! Dzisiejszym tematem są opowiadania niedokończone (oraz poszukiwanie rozwiązania tego problemu). Serdeczn

Lyoko whatsapp
10/03/2017 22:36
Na whatsappie mam 2 grupy code lyoko i code lyoko Ewolucja i też mam IFSCL☺☺☺
;


Jeremie_96
09/29/2017 21:48
A jeśli chodzi o petycję - mamy równo 1000 podpisów smiley

Jeremie_96
09/29/2017 21:47
Nie pamiętam, czy była inna opcja, musiałbym kiedyś sobie odświeżyć IFSCL, bo dawno nie grałem. Jak przypomnę sobie to Ci napiszę.

Lambert
09/23/2017 20:15
ej ludzie jak się kogoś zdematerializuje komendą w IFSCL to w tym skanerze mam 100 procent i nie nadaje się do użytku dalej, jak zrobić 0 procent skanera oprócz RTTP?

Jeremie_96
09/23/2017 18:41
A teraz już 900 smiley

Jeremie_96
09/23/2017 13:12
866 podpisów ma petycja ws. kontynuacji smiley

Jeremie_96
09/21/2017 18:33
Już już, poprawiłem smiley

Lyokoheros
09/21/2017 16:43
Drobna uwaga co do edycji przedostatniego newsa Jeremie_96 - przed nawiasem nie dajemy spacji.

Jeremie_96
09/05/2017 00:22
Jak dobrze pójdzie to 8 rozdział może jeszcze w tym miesiącu będzie smiley

Magda Lena
09/02/2017 22:00
A no i oczywiście zapraszam na CODE: YUMI na rozdział 40 smiley [code-yumi.blogspot.com]

Magda Lena
09/02/2017 21:59
No przeczytałam już wspomnienia redaktora smiley Czekam na 8 część smiley

Jeremie_96
08/26/2017 14:05
Wziąłem się, tak jak pisałem wcześniej, więc dzisiaj wieczorem premiera 7 rozdziału "Wspomnień redaktora" smiley

Jeremie_96
08/25/2017 18:46
Linki padły, bo osoba, która udostępniła te odcinki, nie odświeżyła ich. Niedługo będzie tam aktualizacja, wrzucimy linki do wersji online.

Barger
08/25/2017 12:00
dlaczego usunięte pliki odc z linków są ?

Jeremie_96
08/21/2017 22:19
No proszę, jaki rozmach smiley Chyba muszę się wreszcie wziąć za "Wspomnienia" bo ostatni rozdział opublikowałem 4 miesiące temu.

Magda Lena
08/21/2017 22:01
Wim, że ciężko w to uwierzyć, ale zapraszam na rozdział 39 CODE:YUMI, zapraszam! [code-yumi.blogspot.com]

Magda Lena
08/15/2017 20:39
Zapewne będziesz marudził jeszcze bardziej o starości (ponoć z wiekiem to narasta) smiley

Jeremie_96
08/14/2017 11:31
A to się okaże za niecałe 30 lat, co ja wtedy powiem smiley

Archiwum
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

© KodLyoko.hpu.pl 2012-2017

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie