dnd, d&d dungeons and dragons
 
KOD LYOKO
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons
 
Strona Główna ˇ Forum ˇ Linki ˇ Kategorie Newsów ˇ Galeria ˇ Artykuły ˇ 7 DNI W LYOKO
 
isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons
 
Strona Główna
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Szukaj

MINI REGULAMIN STRONY

Galeria
Artykuły
7 DNI W LYOKO
Fandub CL:E
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Kod Lyoko
dungeons and dragons
 
ODCINKI DOWNLOAD
Opisy serii
Bohaterowie
Inne postacie
Pracownicy szkoły
Rodzice bohaterów
XANA i Potwory
Pojazdy
Moce
Bronie
Skidbladnir
Lyoko
Repliki
Ciekawostki i błędy
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
KL:Ewolucja
dungeons and dragons
 
ODCINKI
Bohaterowie
Inne postacie
Profesor Tyron i Ninja
XANA i potwory
Skidbladnir
Megapod
Lyoko
Cortex
Bronie
Moce
Pojazdy
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Inne
dungeons and dragons
 
Garażowe dzieciaki
Wydane książki
Gry Code Lyoko
Subdigitals
Intro w innych językach
Magazyn Kod Lyoko
Piosenka tytułowa
Teamspeak 3
Paringi
Historia rodziny Aelity
Historia strony
Fandub CL:E
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Online
dungeons and dragons
 
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 495
Najnowszy Użytkownik: WelchaleN
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Polecane o KL
dungeons and dragons
 
Code Lyoko NET

Code Lyoko FR

Code: Yumi

Kod Lyoko: Ewolucja

Kod Lyoko: Powrót Xany

Dalsze losy Yumi
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Witamy
dungeons and dragons
 
Witam na stronie poświęconej serialowi KOD LYOKO. Na tej stronie dowiesz się wszystkiego na jego temat m.in. mocach, broniach, pojazdach bohaterów, przeczytasz najnowsze newsy ze świata Lyoko, obejrzysz odcinki serialu i wiele innych. Załóż konto by rozmawiać z innymi fanami. (Jeśli konto nie zostało aktywowane poprzez kliknięcie na link aktywacyjny proszę poczekac, aż zostanie aktywowane przez admina.) Stronę tworzą Jeremie_96 i TheLyokofan19.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wieści z Lyoko - piątek, 5 grudnia 2014
dungeons and dragons
 
NewsyWitam, przez jakiś czas nie było wieści, ale wreszcie się to zmieniło.

Zaczynamy od Polski. Jak pewnie dobrze wiecie, Teletoon emituje Kod Lyoko o dość niekorzystnej porze (czyli 22:00), jednak z informacji, do jakich dotarła nasza redakcja, wynika że to może się zmienić. Na poniedziałek, 20 grudnia, jest wpisana w ramówkę emisja 3 odcinków CL od godziny 17:00. Według opisu w programie będą to prequele (oznaczone jako s.3 odc 14 i 15), oraz odcinek 66, pierwszy z serii 4. Jak na razie nie wiadomo czy to będzie stała emisja, i czy Teletoon będzie może jakoś o tym informować (jak dobrze wiemy z tym jest dość krucho ostatnio), jeśli uzyskamy jakieś szczegóły to na pewno je podamy.

Wiadomość z zagranicy: można już grać w "The Fandom Strategy", nową grę twórców IFSCL. Jak na razie najnowsza wersja nosi numer 0.1.2, i można ją pobrać z tej strony: http://www.indiedb.com/games/the-fandom-strategy/downloads

To wszystko na ten moment.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
7 dni w Lyoko - wydanie czterdzieste trzecie.
dungeons and dragons
 
7 dni w LyokoWitam, oto 43 wydanie "7 dni w Lyoko"

http://jeremie96.wrzuta.pl/audio/8UguAlLemo8/7_dni_w_lyoko_-_15.11.2014

Miłego słuchania :)
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
2 lata strony KodLyoko.hpu.pl :)
dungeons and dragons
 
NewsyWitajcie. Dzisiaj nasza strona obchodzi 2 rocznicę powstania.

Tak, to już 2 lata, odkąd ta strona powstała... Trochę się pozmieniało. Pięknie się rozwinęliśmy. Byliśmy początkującym portalem, a teraz puszczamy najwięcej newsów w roku :) Pamiętam że w zeszłym roku komentarz do newsa o 1 rocznicy brzmiał: "Ciekawe co będzie się działo przez kolejny rok.", no i się dużo podziało. Doczekaliśmy się emisji CL:E w Polsce (choć tu jest dużo do powiedzenia w tej sprawie, tak dużo że osobny artykuł by się przydał), we Francji były różne perturbacje, ale jedno jest niezmienne. Trzymaliśmy rękę na pulsie wtedy, trzymamy i teraz, trzymać będziemy przez kolejny rok.

Dziękujemy wszystkim za wchodzenie, komentarze, i oczywiście prosimy o więcej :) A skoro rocznica, to i nowe rzeczy na stronie będą. Niedługo pojawią się nowe działy (co prawda miały być gotowe na rocznicę, ale z przyczyn obiektywnych - nowa matura - brakło czasu), a stare działy będą zaktualizowane i poprawione.

Tak więc, czekajcie, bo jest na co :)
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Inicjatywa przeciw plagiatom.
dungeons and dragons
 
NewsyWitam. W związku z narastającą plagą plagiatów, która dotyka także nasz fandom, powstała nowa inicjatywa, zapoczątkowana przez Lyoko Angel, twórczynię Spisu Opowiadań o CL. Oto treść apelu będącego częścią tej inicjatywy:

Autorze/Autorko, uruchom swoją wyobraźnię! Nie posługuj się tym co należy do innych! Ostatnimi czasy namnożyło się plagiatorów. Niektórzy autorzy zabierają cechy, zainteresowania, zawody, wygląd postaci z innych opowiadań do swoich, uważając przy tym, że pierwotny autor nie ma do tego praw. Jest to niedopuszczalne! Zasada jest jedna: podaj źródło skąd zaczerpnąłeś cechę, zawód itp., lub wymyśl coś zupełnie nowego! Gdy liczba podobieństw przekracza 3, mamy do czynienia z ewidentnym plagiatem!
Apelujemy do wszystkich! Nie kopiujcie! Każdy przypadek będzie mocno nagłośniony bez względu czy będzie na to zgoda plagiatora.
Spis Opowiadań o Code Lyoko otwiera „Czarną Listę”! Każdy/a blog/strona o Code Lyoko ze stwierdzonym plagiatem będzie tam umieszczony/a. Aby wycofać swoją działalność z tej zakładki trzeba będzie spełnić podane tam punkty.


Redakcja strony chce w tym miejscu oświadczyć, że zgadza się i popiera w pełni powyższy apel oraz przyłącza się do niego.

W celu zobrazowania i pokazania plagiatorów powstała strona, na której będą umieszczani plagiatorzy oraz ich dzieła. Oto link: http://plagiatorzy.blogspot.com/
Lista plagiatorów jest dostępna również w Spisie Opowiadań o CL ( http://spis-opowiadan-o-cl.blogspot.com/ )

Dzisiaj powstała także Komisja do spraw plagiatów, której celem będzie monitorowanie i kontrolowanie blogów i stron poświęconych CL. Komisja będzie działać w sposób kolegialny (jej decyzje będą zatwierdzane przez wszystkich jej członków). Komisja prosi o zgłaszanie podejrzeń plagiatów w celu ich weryfikacji, szczegóły są dostępne na stronach, do których linki podaliśmy wcześniej.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Co dzień w niedzielę - odc. 10 :)
dungeons and dragons
 
NewsyWitam, oto 10 odcinek programu "Co dzień w niedzielę", pod tytułem "Najlepsze debestoffy... i nie tylko."

http://jeremie96.wrzuta.pl/audio/anznrGlL292/co_dzien_w_niedziele_-_odc.10_najlepsze_debestoffy..._i_nie_tylko

Miłego słuchania :)
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wieści z Lyoko - poniedziałek, 6 października 2014
dungeons and dragons
 
NewsyWitam, oto najnowsze wieści.

Na początek 2 informacje (dobra i zła) z kraju. Teletoon podał, że w sobotę, 11.10, w paśmie "Dziś rządzi", wyemitowany będzie Kod Lyoko. Emisja pierwszych 6 odcinków 1 serii (wg. ramówki) rozpocznie się o 9:00.
I to jest dobra wiadomość.
Teraz ta trochę gorsza. Podano dokładną godzinę emisji serii animowanych KL na Teletoonie, o które na początku września było dość spore zamieszanie na Facebooku. Otóż KL będzie emitowany od 23.10 codziennie o 22:05 (w miejsce Ewolucji). Pojawiają się pierwsze głosy, że pora ustalona przez kierownictwo stacji jest stanowczo za późna. W chwili redagowania tej wiadomości nie znamy powodów umieszczenia KL na tak późną porę, jeśli dostaniemy jakieś wyjaśnienie, to o tym poinformujemy.

Teraz zagranica, na początek Francja. Zakończono procedury związane z wykupem licencji na Code Lyoko przez Dargaud i spółki związane z tą firmą. Według informacji podanych przez codelyoko.fr, Dargaud nie posiada pełnej licencji w swoich rękach, gdyż właśnie spółki powiązane też mają część licencji. Mamy zapewnienie, że podczas najbliższych targów telewizyjnych MIPCOM firma Mediatoon będzie oferować katalog produkcji MS, w tym oczywiście CL.

Najważniejsza informacja z Francji na ten moment brzmi "Wciąż nic nie wiadomo na temat przyszłości Kodu Lyoko".

Zakończyło się tłumaczenie ostatniego, 4 tomu serii książek stanowiących alternatywną kontynuację Kodu Lyoko, na język angielski. Pełną wersję "The Army of Nothing" (w tłumaczeniu na polski byłoby zapewne "Armia Niczego") można pobrać pod tym adresem: http://en.codelyoko.fr/medias-fichier-564.cl

Firma 3DDuo, zajmująca się Code Lyoko Social Game, ogłosiła że z powodu wyjaśnienia sytuacji dot. licencji może wznowić prace nad rozwojem i udoskonaleniem gry społecznościowej na Facebooku.

A teraz kącik dla wielbicieli aktorów z CL:E.
Melanie, Quentin i Marin spotkali się ostatnio ze sobą, co uwieczniono na tym zdjęciu, pochodzącym z Twittera Melanie: https://twitter.com/MelanieTranQuan/status/513066006064140288

Jeśli ktoś chce zobaczyć jak całuje się realistyczna wersja paringu Ulumi, czyli Quenie, to tutaj jest taki film (pocałunek jest ok. 2:04-2:09): http://vimeo.com/88106717

To wszystkie wieści na teraz.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
7 dni w Lyoko - wydanie czterdzieste drugie.
dungeons and dragons
 
7 dni w LyokoWitam. Po bardzo długiej przerwie wreszcie jest 42 wydanie "7 dni w Lyoko"

http://jeremie96.wrzuta.pl/audio/0mePUNkUPqo/7_dni_w_lyoko_-_13.09.2014

Miłego słuchania :)
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Lyoko zdjęto, Lyoko powróci.
dungeons and dragons
 
NewsyWitam, oto najnowsze wieści.

Niecałą godzinę temu redakcja Teletoona podała oficjalnie, że Kod Lyoko wróci 23 października, czyli wcześniej niż zapowiadano początkowo (czyli w listopadzie). Nie wiemy jak na razie o której godzinie będzie lecieć, tych informacji możemy spodziewać się mniej więcej w pierwszych dniach przyszłego tygodnia. Wygląda więc na to, że Teletoon próbuje odbudowywać swoją bardzo nadszarpaną reputację. Co do kreskówki na życzenie, to w tym miesiącu głosowań nie ma. Przypomnimy jeszcze, że CL:E codziennie o 22:05, w tym tygodniu wyemitowane zostaną odcinki od 8 do 14.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wieści z Lyoko - poniedziałek, 1 września 2014.
dungeons and dragons
 
NewsyWitam, oto pierwsze w tym miesiącu wieści.

Dzisiejszy dzień oprócz powrotu do szkoły przynosi także niedobre wiadomości dla fanów CL. Od dzisiaj właśnie ten serial schodzi z anteny (CL:E pozostaje, emisja o 22:05). Decyzja kierownictwa Teletoona spotkała się z odzewem widzów. Pierwszy post o przywrócenie CL pojawił się ok. 8 rano, do chwili pisania tego newsa jest ich kilkanaście. Jak na razie redakcja Teletoona nie odniosła się do tych postów i do komentarzy pod nimi, w których postępowanie stacji jest oceniane bardzo krytycznie.

Przypomnijmy, że CL wszedł na antenę Teletoona 3 lutego 2014, po ponad roku od pierwszej zapowiedzi. Decyzja o zdjęciu z anteny została podana do wiadomości publicznej w połowie sierpnia.

Jeśli będziemy mieć jakiekolwiek nowe informacje w tej sprawie, podamy je na stronie.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Co dzień w niedzielę - odc. 9 :)
dungeons and dragons
 
NewsyWitam, oto 9 odcinek programu rozrywkowego "Co dzień w niedzielę", pt. "Tournee po teamspeakach, czyli na (nie)gościnnych występach". Oto link:

http://jeremie96.wrzuta.pl/audio/1j78sJHQUMw/co_dzien_w_niedziele_-_odc._9_tournee_po_teamspeakach_czyli_na_nie_goscinnych_wystepach

Miłego słuchania :)
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wieści z Lyoko - wtorek, 19 sierpnia 2014.
dungeons and dragons
 
NewsyWitam, oto porcja najnowszych wieści.

Dzisiaj w końcu uzyskaliśmy wypowiedź Teletoona ws. zdjęcia z anteny CL. Oto jej treść:

Zamiast KL, będzie KL Ewolucja, bo tego nie było przez całe wakacje i dużo osób prosiło o powrót Ewolucji.

Co do tego, kiedy CL powróci na ekrany, redakcja Teletoona wypowiedziała się następująco:

Redakcja TT+ obiecała się postarać, żeby KL wrócił w listopadzie.

W poprzednim newsie, zawierającym rozpiskę, znalazła się informacja, że Teletoon miał wyemitować dzisiaj pierwsze 2 odcinki pierwszej serii. Okazało się jednak, że wyemitowano 2 części prequela, błędnie podpisane przez redakcję Teletoona jako odcinki 1 i 2. Wygląda więc na to, że nie zobaczymy 65 odcinka (dzisiaj był 64 oraz prequele, zaś jutro będzie już 66 odcinek). Nie wiadomo jak na razie dlaczego tak zrobiono, jeśli uzyskamy jakieś wyjaśnienie w tej sprawie, to je podamy.

A teraz o głosowaniu. Wczoraj zaczęło się specjalne głosowanie do pasma "Niedziela marzeń", które ma zostać zaprezentowane 31 sierpnia. W bloku znajdą się tylko te pozycje, które wybrane zostaną w głosowaniu. Na liście, tak jak przypuszczano, znalazły się CL i CL:E. Do emisji tego dnia wejdzie 15 pozycji z największą liczbą głosów. Głosować można pod tym linkiem:

http://www.teletoonplus.pl/kreskowki/niedziela-marzen-2014?

Jak możecie zauważyć, pierwsze 2 miejsca zajmują CL i CL:E, rozstrzygnięcie pod koniec miesiąca.

To wszystko, co mieliśmy do przekazania dzisiaj.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

Strona 1 z 31 1 2 3 4 > >>
dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons
 
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Ankieta
dungeons and dragons
 
Co uważasz o porze emisji CL (22:05)?

Za późno.

W sam raz.

Za wcześnie.

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Odtwarzacz
dungeons and dragons
 
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons
 
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Magda Lena
12/08/2014 05:26
Serdecznie zapraszam na nowy rozdział na CODE:YUMI [www.code-yumi.blogspot.c
om] smiley


HeHeSzKy69
12/04/2014 20:31
Hook tak smiley Mój ośmioletni brat się tym interesuje xD

Brie
11/29/2014 16:24
I kolejny raz zapraszam na nowy smiley (Dalsze Losy Yumi i Will i jego zagadka) smiley

Hook
11/28/2014 19:48
Pytanko ktoś z was interesuje sie diablo ?

Sandrusja
11/21/2014 07:33
@Jeremie_96 najlepszego! smiley

Jeremie_96
11/20/2014 20:35
No i się postarzałem trochę... 18 mi stuknęła smiley

Hunter
11/16/2014 20:33
Teraz każdy ma jakieś testy próbne nawet ja

Jeremie_96
11/16/2014 17:36
Co, matura próbna? Też to mam.

HeHeSzKy69
11/16/2014 00:47
A co ja mam powiedzieć? Niedługo mam egzaminy próbne ;/

Ken
11/14/2014 19:22
A po świętach kartkówka z 7 stron na Historię. No po prostu ....

yumi98
11/14/2014 10:42
Coraz bliżej święta...

Oliwka
11/09/2014 19:15
Dawno mnie tu nie było.Jak miło wrócić !

Jeremie_96
11/08/2014 23:40
Cenzura jest, nie wolno takich rzeczy tu pisać xD

Sperkano
11/08/2014 23:39
Gdzie mi znikasz mojego Penisa

Jeremie_96
11/08/2014 22:35
Już jesteśmy zorientowani w sytuacji, notka o tym jest tu: https://www.facebook.com/
permalink.php?story_fbid=
726647794089911&id=515472
045207488


HeHeSzKy69
11/08/2014 22:27
własnie leci xD tzn się kończy

Jeremie_96
11/08/2014 22:15
Co? Puścili CL:E?

HeHeSzKy69
11/08/2014 22:08
Czy ktoś wie dlaczego teraz zamiast cl leci cle ? smiley

Brie
10/26/2014 20:06
Nowy rozdział na D.L.Y. smiley Zapraszam na 7 smiley

Vicky
10/26/2014 17:51
Zapraszam do lektury pamiętników:Williama,Aeli
ty i Jeremiego na Code:Walka.


Archiwum
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie