dnd, d&d dungeons and dragons
 
KOD LYOKO HPU 2.0
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons
 
Strona Główna ˇ Forum ˇ Linki ˇ Kategorie Newsów ˇ Galeria ˇ Artykuły ˇ 7 DNI W LYOKO
 
isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons
 
Strona Główna
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Szukaj

MINI REGULAMIN STRONY

Galeria
Artykuły
7 DNI W LYOKO
Fandub CL:E
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Kod Lyoko
dungeons and dragons
 
ODCINKI DOWNLOAD
Opisy serii
Bohaterowie
Inne postacie
Pracownicy szkoły
Rodzice bohaterów
XANA i Potwory
Pojazdy
Moce
Bronie
Skidbladnir
Lyoko
Repliki
Ciekawostki i błędy
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
KL:Ewolucja
dungeons and dragons
 
ODCINKI
Bohaterowie
Inne postacie
Profesor Tyron i Ninja
XANA i potwory
Skidbladnir
Megapod
Lyoko
Cortex
Bronie
Moce
Pojazdy
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Inne
dungeons and dragons
 
Garażowe dzieciaki
Wydane książki
Gry Code Lyoko
Subdigitals
Intro w innych językach
Magazyn Kod Lyoko
Piosenka tytułowa
Teamspeak 3
Paringi
Historia rodziny Aelity
Historia strony
Fandub CL:E
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Online
dungeons and dragons
 
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 466
Najnowszy Użytkownik: mimasek107
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Polecane o KL
dungeons and dragons
 
Code Lyoko NET

Code Lyoko FR

Code: Yumi

Kod Lyoko: Ewolucja

Kod Lyoko: Powrót Xany

Dalsze losy Yumi
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Witamy
dungeons and dragons
 
Witam na stronie poświęconej serialowi KOD LYOKO. Na tej stronie dowiesz się wszystkiego na jego temat m.in. mocach, broniach, pojazdach bohaterów, przeczytasz najnowsze newsy ze świata Lyoko, obejrzysz odcinki serialu i wiele innych. Załóż konto by rozmawiać z innymi fanami. (Jeśli konto nie zostało aktywowane poprzez kliknięcie na link aktywacyjny proszę poczekac, aż zostanie aktywowane przez admina.) Stronę tworzą Jeremie_96 i TheLyokofan19.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wieści z Lyoko - wtorek, 19 sierpnia 2014.
dungeons and dragons
 
NewsyWitam, oto porcja najnowszych wieści.

Dzisiaj w końcu uzyskaliśmy wypowiedź Teletoona ws. zdjęcia z anteny CL. Oto jej treść:

Zamiast KL, będzie KL Ewolucja, bo tego nie było przez całe wakacje i dużo osób prosiło o powrót Ewolucji.

Co do tego, kiedy CL powróci na ekrany, redakcja Teletoona wypowiedziała się następująco:

Redakcja TT+ obiecała się postarać, żeby KL wrócił w listopadzie.

W poprzednim newsie, zawierającym rozpiskę, znalazła się informacja, że Teletoon miał wyemitować dzisiaj pierwsze 2 odcinki pierwszej serii. Okazało się jednak, że wyemitowano 2 części prequela, błędnie podpisane przez redakcję Teletoona jako odcinki 1 i 2. Wygląda więc na to, że nie zobaczymy 65 odcinka (dzisiaj był 64 oraz prequele, zaś jutro będzie już 66 odcinek). Nie wiadomo jak na razie dlaczego tak zrobiono, jeśli uzyskamy jakieś wyjaśnienie w tej sprawie, to je podamy.

A teraz o głosowaniu. Wczoraj zaczęło się specjalne głosowanie do pasma "Niedziela marzeń", które ma zostać zaprezentowane 31 sierpnia. W bloku znajdą się tylko te pozycje, które wybrane zostaną w głosowaniu. Na liście, tak jak przypuszczano, znalazły się CL i CL:E. Do emisji tego dnia wejdzie 15 pozycji z największą liczbą głosów. Głosować można pod tym linkiem:

http://www.teletoonplus.pl/kreskowki/niedziela-marzen-2014?

Jak możecie zauważyć, pierwsze 2 miejsca zajmują CL i CL:E, rozstrzygnięcie pod koniec miesiąca.

To wszystko, co mieliśmy do przekazania dzisiaj.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wieści z Polski (o CL) i rozpiska w nowej formule - niedziela, 17.08.2014
dungeons and dragons
 
NewsyWitam. Dzisiejsze wieści będą praktycznie tylko z krajowej sceny.

Na początek zaczniemy od zmian w emisji. Teletoon zmienia ramówkę od 1 września (poprzednia jest od 1 lipca, więc dość krótko), zmiany dotkną także Lyokofanów. Na antenę wraca Kod Lyoko: Ewolucja, od 1 września o 22:05 od poniedziałku do piątku (w chwili pisania tej wiadomości nie mamy dostępu do ramówki na pierwszy weekend września, więc nie wiemy czy CL:E będzie w weekendy).

Niestety nowa ramówka przynosi także dość niedobre zmiany, i prawdopodobnie ta informacja będzie ważniejsza. Od 1 września Kod Lyoko zostaje zdjęty z anteny. Jak na razie nie znamy przyczyn ani powodów tej decyzji. W momencie redagowania tej wiadomości mamy informacje o 2 pytaniach w tej sprawie skierowanych do redakcji Teletoona poprzez drogę elektroniczną, najwcześniej jutro możemy oczekiwać odpowiedzi w tej sprawie, jeśli ją otrzymamy, poinformujemy o tym na stronie oraz na naszym profilu na Facebooku. Według przypuszczeń co niektórych osób, zdjęcie z anteny jest spowodowane tym, że licencja na nadawanie jest ważna przez 6 miesięcy, jednak to, że CL jest emitowane na Teletoonie od prawie 7 miesięcy, poddaje w wątpliwość to przypuszczenie.

Od jutra Teletoon rozpocznie specjalne głosowanie na kreskówki, które mają być wyemitowane w bloku "Niedziela marzeń". Blok ten będzie 31 sierpnia od 7:00 do 22:30, i w tym paśmie będą puszczone tylko te pozycje które wybrano w głosowaniu. Prawdopodobnie CL i CL:E będą uwzględnione na liście do głosowania. Jutro zostaną podane szczegóły, wtedy będziemy mogli napisać o tym jak zagłosować.
Jutro też pewnie rozpocznie się głosowanie cotygodniowe na kreskówkę na życzenie, która ma zostać wyemitowana 24 sierpnia. W następnym tygodniu głosowania cotygodniowego nie będzie.

Teraz przejdziemy do rozpiski odcinków. Przez 2 poprzednie tygodnie nie pojawiało się to na stronie, gdyż redakcja pomyślała nad zmianą formy, i teraz będzie to bardziej opisowe.

W najbliższym tygodniu (18.08 - 22.08) Kod Lyoko będzie emitowane jak zwykle o 17:25, 19:30 i 19:55.
W poniedziałek, 18 sierpnia, zobaczymy odcinki: 61 ("Sabotaż"), 62 (''Bezcielesność'') i 63 (''Potrójny kłopot'').
Wtorek, 19 sierpnia: najpierw odcinek 64 (''Podwójny kłopot''), jednak potem - tu niespodzianka - zamiast odc.65 będzie emitowany odcinek 1 (''Miś Godzilla'') i 2 (''Uwierzę jak zobaczę''). Nie wiadomo czy to błąd w programie, czy tak będzie ostatecznie, okaże się we wtorek.
W środę, 20 sierpnia, rozpoczyna się emisja 4 serii (co ciekawe, odcinek 65, "Ostatnia runda", nie zostanie wyemitowany). Zobaczymy odcinki: 66 ("William powraca"), 67 ("Dubler") i 68 ("Młode talenty").
W czwartek, 21 sierpnia, obejrzymy odcinki: 69 ("Dyżurny"), 70 ("Skidbladnir") i 71 ("Dziewiczy rejs).
Tydzień zakończymy (22 sierpnia, piątek) z odcinkami: 72 ("Kurs komputerowy"), 73 ("Replika") i 74 ("Wolałbym o tym nie mówić").
A w niedzielę, 24 sierpnia... od wyniku głosowania będzie zależeć, co zobaczymy o 9:45 - CL, CL:E, czy coś innego.
I na koniec adnotacja: za zmiany w programie redakcja strony nie odpowiada (za to odpowiada inna redakcja).

To wszystko dziś, jutro możecie spodziewać się nowych wieści.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
IFSCL 2.6.2 - już jest! :)
dungeons and dragons
 
NewsyWitam. Tak jak podawano wcześniej, dzisiaj ukazała się nowa wersja symulatora superkomputera IFSCL z numerem 2.6.2, długo oczekiwana przez fanów (w końcu poprzednia wersja ma już ponad rok). Oto linki do pobrania:

http://www.codelyoko.fr/medias-fichier-350.cl

lub:

https://www.dropbox.com/s/kf256go9xu17l7w/IFSCL_262_setup.exe

Jeśli zdarzyłoby się, że Dropbox pokazałby błąd 509, to nie martwcie się, to z powodu zbyt dużego zainteresowania, serwery mogą nie wytrzymać. Za to z pierwszego linka działa :)
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Ruszamy z grą forumową.
dungeons and dragons
 
Nowości na stronieDzisiaj ruszamy na naszej stronie z grą forumową. Wszystko jest dostępne na naszej stronie w zakładce "Forum", zapraszamy serdecznie do udziału :)

Jak na razie grę będzie prowadzić 2 userów: Vicky i ja, szukamy jeszcze 2 osoby chętne do prowadzenia gry, jeśli ktoś się znajdzie to niech zgłosi się do mnie na PW (mile widziane doświadczenie). Poszukujemy także osób, które zastępowałyby głównych prowadzących, jeśli ci byliby nieobecni, tutaj również zgłoszenia przyjmiemy na PW.

Gra zaczyna się praktycznie teraz, zachęcamy do udziału (oczywiście najpierw sobie regulamin przeczytajcie), mamy nadzieję że przypadnie Wam do gustu :)
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wieści z Lyoko - wtorek, 29 lipca 2014.
dungeons and dragons
 
NewsyWitam, oto garść wieści z kraju i ze świata.

Zaczynamy od informacji z Polski. Teletoon zapowiedział po wielu pytaniach, że we wrześniu na antenę powróci Kod Lyoko: Ewolucja, nie podano jeszcze dokładnej daty.

Niedawno redakcja Teletoona ujawniła dość ciekawe rzeczy. Jak pewnie sami wiecie, dostęp do wyników oglądalności jest czasem trudniejszy niż wejście na pierwszy z góry portal medialny, i tak jest z Teletoonem. W końcu jednak udało złamać się ich opór w tej sprawie i dostaliśmy dane o oglądalności za marzec. Wynika z nich, że CL jest na 7 miejscu. Z pozostałych danych jakie udało się uzyskać: Smerfy na 9 miejscu, Mia i ja na 1 miejscu. Nie uzyskaliśmy danych dot. oglądalności CL:E omawianym miesiącu, ale pewna rzecz rzuca się w oczy. Jest widoczny pewien kontrast między danymi podawanymi przez Teletoona a wynikami głosowania na kreskówkę na życzenie. Nie możemy niestety porównać dokładniejszych danych na temat ilości widzów, bo ich nie otrzymaliśmy, ale możemy zostawić do waszej opinii kwestię tego, czy dane podane przez Teletoona powinniśmy uznać za prawdziwe, czy jednak można w nie wątpić (oczywiście możecie się o tym wypowiedzieć w komentarzach).

Jeszcze jeden news z Polski: tydzień temu w liście głosowania na kreskówkę na życzenie CL zniknęło. Teletoon wyjaśnił że to był błąd, który poprawiono, jednak z racji tego, że CL miało dzień "w plecy" z głosowaniem, to osiągnęło trochę gorszy wynik (7,86%, 4 miejsce). W tym tygodniu obyło się bez żadnej wpadki, jak na razie CL jest na 1 miejscu (32,56 %), a CL:E na 3 miejscu (11,63 %).

A teraz informacje z zagranicy. Na początek nowa wersja symulatora superkomputera, która jest już w fazie beta-testów. IFSCL 2.6.0 będzie zawierać wiele poprawek i ulepszeń w porównaniu z poprzednią wersją 2.4.8c (która ma już rok), takich jak poprawienie interfejsu, czy też tak bardzo oczekiwaną Kartaginę. Twórcy zapowiedzieli także, że opóźniona wirtualizacja pojawi się dopiero w wersji następnej, żeby nie dopuścić do sytuacji, że wydanie wersji 2.6.0 będzie opóźnione z powodu prac nad opóźnioną wirtualizacją. Z innych zmian:

-Będzie można zamykać mapę taktyczną za pomocą komend: case carte(stop) / map(stop).
-Będzie się pojawiać podczas gry więcej błędów (ale nie chodzi o bugi z powodu złego zrobienia, tylko o sytuacje anormalne podczas rozgrywki, jak na przykład zablokowanie przez Xanę jakieś funkcji).
-Klawisze strzałek na klawiaturze będą przywoływać poprzednio wpisane komendy.

W ciągu najbliższych dni będzie można się przekonać o wszystkich ulepszeniach, gdyż symulator zostanie wypuszczony do sieci.

Latynoscy fani CL napisali do Dargauda ws. ewentualnej kontynuacji. Odpowiedź, jaką uzyskano, była dość zaskakująca:

"Nie jesteśmy właścicielami MS i nic nie wiemy o Code Lyoko, więc nie ma sensu nas o to pytać."

W świetle informacji o tym, kto wykupił MoonScoop, jest to dość nieoczekiwana deklaracja...

Natomiast we Włoszech publiczna telewizja RAI zamierza w sierpniu sfinalizować procedurę zakupu praw do emisji CL:E, mówi się, że jeszcze w tym roku Ewolucja zawita do Włochów.

To wszystkie wieści teraz.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Rozpiska emisji od 28.07 do 03.08
dungeons and dragons
 
NewsyOto rozpiska emisji CL na najbliższy tydzień.

PON. 28.07 --- 17:25, odc. 16 "Klaustrofobia", 19:30, odc. 17 "Amnezja", 19:55, odc. 18 "Mordercza muzyka"

WT. 29.07 --- 17:25, odc. 19 "Kłamstwa", 19:30, odc. 20 "Roboty", 19:55, odc. 21 "Zero grawitacji"

ŚR. 30.07 --- 17:25, odc. 22 "Rutyna", 19:30, odc. 23 "Impreza", 19:55, odc. 24 "Równoległa rzeczywistość"

CZW. 31.07 --- 17:25, odc. 25 "Kod: Ziemia", 19:30, odc. 26 "Falstart", 19:55, odc. 27 "Nowy porządek"

PT. 01.08 --- 17:25, odc. 28 "Nowe terytorium", 19:30, odc. 29 "Wyprawa", 19:55, odc. 30 "Wspaniały dzień".
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Rozpiska emisji od 21.07 do 27.07
dungeons and dragons
 
NewsyWitam, oto rozpiska emisji na najbliższy tydzień.

PON. 21.07 --- 17:25, odc. 1 "Miś Godzilla", 19:30, odc. 2 "Uwierzę jak zobaczę". 19:55, odc. 3 "Zadymione ferie"

WT. 22.07 --- 17:25, odc. 4 "Pamiętnik", 19:30, odc. 5 "Wielki wirus", 19:55, odc. 6 "Okrutny dylemat"

ŚR. 23.07 --- 17:25, odc. 7 "Fałszywy obraz", 19:30, odc. 8 "Koniec zdjęć", 19:55, odc. 9 "Satelita"

CZW. 24.07 --- 17:25, odc. 10 "Dziewczyna z marzeń", 19:30, odc. 11 "Plaga", 19:55, odc. 12 "Rój"

PT. 25.07 --- 17:25, odc. 13 "O włos", 19:30, odc. 14 "Pułapka", 19:55, odc. 15 "Atak śmiechu".
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Rozpiska emisji od 14.07 do 20.07
dungeons and dragons
 
NewsyWitam, oto rozpiska emisji na najbliższy tydzień.

PON. 14.07 --- 17:25, odc. 81 "Dobry i zły", 19:30, odc. 82 "Odległe wspomnienia", 19:55, odc. 83 "Niefart"

WT. 15.07 --- 17:25, odc. 84 "Rakieta", 19:30, odc. 85 "Fatalne zauroczenie", 19:55, odc. 86 "Wielokrotność psa"

ŚR. 16.07 --- 17:25, odc. 87 "Kosmiczna wyprawa", 19:30, odc. 88 "Kuzyn z odzysku", 19:55, odc. 89 "Muzyka łagodzi obyczaje"

CZW. 17.07 --- 17:25, odc. 90 "Feralne zdjęcie", 19:30, odc. 91 "Dziwne połączenia", 19:55, odc. 92 "Zimny pot"

PT. 18.07 --- 17:25, odc. 93 "Powrót na Ziemię, 19:30, odc. 94 "Walka aż do końca", 19:55 odc. 95 "Echa".
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
7 dni w Lyoko - wydanie czterdzieste pierwsze.
dungeons and dragons
 
7 dni w LyokoWitam, oto 41 wydanie "7 dni w Lyoko":

http://jeremie96.wrzuta.pl/audio/0sIbMao4rNC/7_dni_w_lyoko_-_09.07.2014

Miłego słuchania :)
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Rozpiska emisji od 07.07 do 13.07 + wieści z Paryża.
dungeons and dragons
 
NewsyWitam, oto rozpiska emisji na najbliższy tydzień.

PON. 07.07 --- 17:25, odc. 66 "William powraca", 19:30, odc. 67 "Dubler", 19:55, odc. 68 "Młode talenty"

WT. 08.07 --- 17:25, odc. 69 "Dyżurny", 19:30, odc. 70 "Skidbladnir", 19:55, odc. 71 "Dziewiczy rejs"

ŚR. 09.07 --- 17:25, odc. 72 "Kurs komputerowy", 19:30, odc. 73 "Replika", 19:55, odc. 74 "Wolałbym o tym nie mówić".

CZW. 10.07 --- 17:25, odc. 75 "Gorący deszcz", 19:30, odc. 76 "Jezioro", 19:55, odc. 77 "Zaginiony w morzu"

PT. 11.07 --- 17:25, odc. 78 "Laboratorium", 19:30, odc. 79 "Przechwałki", 19:55, odc. 80 "Pieskie popołudnie".

A teraz jeszcze wieści. Dzisiaj w Paryżu zakończyło się Japan Expo 2014. Nieco ponad godzinę temu otrzymaliśmy pierwszą garść informacji o wydarzeniach związanych z CL. Niestety w tym roku z powodu kryzysu spowodowanego bankructwem MoonScoopa oraz, jak to określono w depeszy z Francji "prawdopodobnego końca serialu", nie odbyły się żadne oficjalne wydarzenia. Nie oznacza to jednak, że nie działo się kompletnie nic. Na wysokości zadania stanęli fani, którzy przygotowali pokaz cosplayowy. Pod linkami znajdują, które ukazały się około godziny temu:

http://codelyoko.net/share/CodeLyokoNet_JE_2014_1.jpg

http://codelyoko.net/share/CodeLyokoNet_JE_2014_2.jpg

Jeśli uzyskamy jakieś dokładniejsze materiały na temat tegorocznego JE2014 w kwestii fandomu CL, na pewno je opublikujemy na stronie, więc bądźcie czujni :)

AKTUALIZACJA Z 22:45 - Podczas redagowania tego newsa opublikowano na YouTube film stworzony przez twórców fanowskiego projektu "Projet Lyoko 5", który zaprezentowano dzisiaj na Japan Expo 2014. Oto link do tego filmu:

http://www.youtube.com/watch?v=Fe2-S-vzFEQ
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Co dzień w niedzielę - odc. 8 :)
dungeons and dragons
 
NewsyWitam, oto 8 odcinek programu "Co dzień w niedzielę", pod tytułem "Polska młodzież zaczyna wakacje":

http://jeremie96.wrzuta.pl/audio/2EWPRLd1DZ6/co_dzien_w_niedziele_-_odc._8_polska_mlodziez_zaczyna_wakacje
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

Strona 1 z 30 1 2 3 4 > >>
dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons
 
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Ankieta
dungeons and dragons
 
Co myślisz o założeniu radia internetowego naszej strony?

Dobry pomysł :)

Mi to obojętne.

Nie wypali.

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Odtwarzacz
dungeons and dragons
 
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons
 
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Vicky
08/20/2014 13:02
@Sandrusja Trochę późna pora.

Ken
08/20/2014 10:04
@Sandrusja chyba tak.

Sandrusja
08/18/2014 14:17
Czy tylko mi podoba się pora emisji KL:E od 1.09?

Jeremie_96
08/13/2014 22:40
Jak na razie nie wiadomo.

Hunter
08/13/2014 22:36
Czemu ? smiley

Jeremie_96
08/13/2014 21:30
1 września Kod Lyoko wylatuje z ramówki teletoona.

Sperkano
08/11/2014 22:34
Dupa -> odbyt -> Jelito grube -> Jelito Cienkie -> koniec smiley

Vicky
08/11/2014 17:55
Koniec na dziś jutro gra o 13

Vicky
08/11/2014 15:03
Pomyłka: od 13

Vicky
08/11/2014 11:42
Gra o 13

Ken
08/10/2014 12:44
@a1234b A widziałeś w ogóle baner na całą stronę, bo ja takowego nie widziałem.

a1234b
08/10/2014 00:34
No jak to nie będzie coś typu wyskakujące coś na 1/4 ekranu i grające tuż po otwarciu stronki to spox smiley

Vicky
08/09/2014 14:31
Dzisiaj gra o 17 30

Ken
08/09/2014 14:08
@a1234b Odstraszy?! Kto będzie chciał to zainteresuje się radiem, a tym, którym się nie podoba prawdopodobnie nie będzie przeszkadzało.

Jeremie_96
08/09/2014 12:08
@a1234b - ale to nie będzie jakieś radio grające po otwarciu, przecież odtwarzacz już jest.

a1234b
08/09/2014 00:49
@ Ken, ''nie wypali'' oznacza, że chciałbym takie coś, ale sie nie uda. Ja natomiast uważam, że jakieś radio grające tuż po otwarciu strony poprostu odstraszy smiley

Jeremie_96
08/08/2014 19:04
Może nawet jutro uda mi się nagrać.

newyk22
08/08/2014 15:26
Kiedy można się spodziewać następnego wydania 7DWL?

Vicky
08/08/2014 09:36
@Sandrusja O 19

Brie
08/08/2014 08:57
Krótki spam smiley U mnie nowy rozdział. Zapraszam smiley

Archiwum
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie