dnd, d&d dungeons and dragons
 
KOD LYOKO
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons
 
Strona Główna ˇ Forum ˇ Linki ˇ Kategorie Newsów ˇ Fanpage strony na FB ˇ Galeria ˇ Artykuły ˇ 7 DNI W LYOKO ˇ Spis Opowiadań o Kod Lyoko ˇ Imaginaerum.pl
 
isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons
 
Strona Główna
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Szukaj

MINI REGULAMIN STRONY

Galeria
Artykuły
7 DNI W LYOKO
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Kod Lyoko
dungeons and dragons
 
ODCINKI DOWNLOAD
Opisy serii
Bohaterowie
Inne postacie
Pracownicy szkoły
Rodzice bohaterów
XANA i Potwory
Pojazdy
Moce
Bronie
Skidbladnir
Lyoko
Repliki
Ciekawostki i błędy
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
KL:Ewolucja
dungeons and dragons
 
ODCINKI
Bohaterowie
Inne postacie
Profesor Tyron i Ninja
XANA i potwory
Skidbladnir
Megapod
Lyoko
Cortex
Bronie
Moce
Pojazdy
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Inne
dungeons and dragons
 
Garażowe dzieciaki
Wydane książki
Gry Code Lyoko
Subdigitals
Intro w innych językach
Magazyn Kod Lyoko
Piosenka tytułowa
Teamspeak 3
Paringi
Historia rodziny Aelity
Historia strony
Fandub CL:E
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Online
dungeons and dragons
 
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 524
Najnowszy Użytkownik: miki11244
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Polecane o KL
dungeons and dragons
 
Code Lyoko NET

Code Lyoko FR

Code: Yumi

Spis Opowiadań o Kod Lyoko

Kod Lyoko: Powrót Xany

Pani Ishiyama
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Witamy
dungeons and dragons
 
Witam na stronie poświęconej serialowi KOD LYOKO. Na tej stronie dowiesz się wszystkiego na jego temat m.in. mocach, broniach, pojazdach bohaterów, przeczytasz najnowsze newsy ze świata Lyoko, obejrzysz odcinki serialu i wiele innych. Załóż konto by rozmawiać z innymi fanami. (Jeśli konto nie zostało aktywowane poprzez kliknięcie na link aktywacyjny proszę poczekac, aż zostanie aktywowane przez admina.) Stronę tworzą Jeremie_96 i TheLyokofan19.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wieści z Lyoko - sobota, 21 marca 2014.
dungeons and dragons
 
NewsyWitam, oto porcja najnowszych wieści ze świata Lyoko w pierwszy dzień wiosny.

Zaczynamy od Polski, i niestety będą to złe wiadomości. Jak wynika z ramówki Teletoona, 6 kwietnia Kod Lyoko zostaje zdjęte z anteny. Nie wiadomo, co jest przyczyną zdjęcia z emisji, jak tylko uzyskamy jakieś wyjaśnienia od ich redakcji, podamy je przez nasze strony.

Druga wiadomość z Teletoona jest trochę lepsza. W Wielką Sobotę, 4 kwietnia, Teletoon wyemituje 6 odcinków KL:Ewolucji. Będą to odcinki (według ramówki) od 7 do 12, a emisja rozpocznie się o 9:00. To będzie 1 emisja KL:E od zdjęcia z anteny pod koniec lutego tego roku.

Z zagranicy. Ujawniono już pierwsze zdjęcia z tajemniczej jak dotąd produkcji LyokoWanderer. Ze zdjęcia które prezentujemy w linku TU wynika że będzie można przejechać się Megapodem po Cortexie. Jak na razie dużo pracy przed twórcami, jako że to tylko wersja prototypowa, więc więcej jest rzeczy nieukończonych niż zrobionych. Na pewno będzie Cortex, nie wiadomo czy reszta sektorów też będzie, gdyż to pracochłonne. Możemy jak na razie czekać na nowe wieści, ale na pewno będzie to gra zupełnie inna niż IFSCL.

Nasza strona nawiązała współpracę reklamową z forum multifandomowym dla twórców Imaginareum.pl http://mode7.pl/imaginaerum/index.php Zapraszamy do odwiedzin i rejestracji.

To wszystkie wieści teraz.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
7 dni w Lyoko - wydanie czterdzieste piąte.
dungeons and dragons
 
7 dni w LyokoWitam, oto 45 wydanie "7 dni w Lyoko":

http://jeremie96.wrzuta.pl/audio/90pAWBhMpy0/7_dni_w_lyoko_-_28.02.2015

Miłego słuchania :)
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wieści z Lyoko - czwartek, 19 lutego 2015.
dungeons and dragons
 
NewsyWitam, oto porcja najnowszych wieści ze świata Lyoko. Dzisiejsza porcja wiadomości jest dedykowana dla graczy, bo głównie o grach będzie (ale nie tylko).

Rozpoczniemy od IFSCL. Ostatnia wersja pojawiła się jakiś czas temu i od tego czasu było trochę cicho, ale twórcy przerwali milczenie. Zapowiedziano nowy etap prac, które mają doprowadzić do unowocześnienia gry. Na chwilę obecną nie wiemy co będzie w nowej wersji, ale to ma zostać ujawnione jeszcze w tym roku. Na pewno w okolicach 13 kwietnia (może parę dni przed, albo parę dni po tej dacie) ukaże się film, który będzie zapowiedzią planów prac nad IFSCL w latach 2015-16. Można więc przypuszczać, że rozłożenie tych planów w czasie wskazuje na premierę nowej części nawet w przyszłym roku.

Jednocześnie twórcy IFSCL zapowiedzieli zupełnie nowy projekt o nazwie "LyokoWanderer". Jedyne co o nim wiemy, to ta oto krótka zapowiedź: Link do zapowiedzi
Jeśli uzyskamy jakieś dokładniejsze informacje, to na pewno je podamy.

Code Lyoko Social Game też doczekało się ulepszenia. Oprócz Sektora 5 odblokowano także ostatnie areny w Lesie i Pustyni. Zapowiedziano także, że to nie koniec udoskonaleń, gdyż w najbliższych dniach będą zlikwidowane różne małe błędy i zgrzyty.

Teraz trochę zmienimy działkę i przeniesiemy się do Polski. A tam... od 28 lutego CL: Ewolucja znika z weekendowej emisji na Teletoonie o 22:00. Nie wiadomo jak na razie dlaczego zostaje zdjęta i czy będzie wstawiona na lepszą porę. Wersja animowana dalej będzie emitowana od poniedziałku do piątku o 22:00, a w najbliższą środę od 10:35 czeka nas jeszcze jeden, ostatni już maraton z CL, będą wyemitowane odcinki od 13 do 16.

Kilka słów o nas: ci którzy śledzą nasz profil na Facebooku (do czego zachęcamy, gdyż tam również publikujemy wieści), zapewne wiedzą już o aktualizacji. Otóż, rozpoczęła się aktualizacja działów na naszej stronie, tam gdzie będzie można coś dopisać, to dopiszemy, poprawimy błędy i naprawimy linki. Jeden dział, ten z czołówką CL we wszystkich językach, już został zaktualizowany. Trochę czasu to potrwa, nie wiadomo jeszcze ile, ale o postępach będziemy informować.

A skoro jesteśmy przy stronie, to jest nowe opowiadanie (dostępne tutaj ), które zostało przysłane. Zapraszamy do czytania :)

Na koniec jeszcze jeden news z Francji. Oto film o Jimie, i o kulisach pracy nad CL:E.
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=omsZsW6A2uU

To wszystkie wiadomości, jakie mieliśmy teraz do przekazania.

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wieści z Lyoko - sobota, 31 stycznia 2015.
dungeons and dragons
 
NewsyWitam, oto kilka wieści które przyszły w ostatnich dniach.

Teletoon zorientował się że są ferie i w ramach zimowych maratonów będzie w lutym emitować Kod Lyoko w środy o 10:35, i będą emitowane wtedy 4 odcinki pod rząd. W najbliższą środę będą puszczone pierwsze 4 odcinki 1 serii.
Fani CL pisali ostatnio do Teletoona w sprawie przestawienia godziny emisji z 22:00 na normalniejszą. Teletoon odpowiedział, że CL leci już dość długo i było o normalnej porze, choć redakcja uznaje że 22 to też normalna godzina. Jednocześnie zapowiedziano przekazanie próśb do redakcji. Nie wiadomo jaki będzie tego skutek.

Z zagranicy w skrócie:
-Code Lyoko Social Game będzie niedługo miało 5 sektor - tak wynika z tego co podali twórcy tej gry.
-Dzisiaj 5 lat kończy IFSCL, symulator Superkomputera.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wieści z Lyoko - niedziela, 4 stycznia 2015.
dungeons and dragons
 
NewsyWitam, oto pierwsze w nowym roku wieści ze świata Lyoko, dzisiaj głównie z zagranicy.

Jérôme Alby, dyrektor zarządzający firmą Mediatoon (jedna z firm zrzeszonych w spółce Dargaud), która posiada obecnie prawa do CL, udzielił wywiadu, w którym opowiada o przejęciu MoonScoopa. Oto najważniejszy fragment tego wywiadu:

Co przejęcie MoonScoopa oznacza dla firmy Mediatoon i jej interesów?
Przejęcie MS ma dla nas 3 ważne skutki. Po pierwsze: wzbogaca to nasz kontent. Teraz oferujemy ponad 2300 godzin programów, przez co jesteśmy jedną z największych firm w tej branży w skali Europy, i największą we Francji. Po drugie, przynosi to ze sobą wiele postaci, do których mamy prawa, jak na przykład SamSam, postacie związane z Code Lyoko, Titeuf, które dołączą do tych, które już mamy, jak Asterix, Tintin, Garfield, i wiele innych. I po trzecie, to sprowadza strategię naszego działania do rozwijania już znanych marek, a także tworzenia nowych.

W kontekście przyszłości CL najważniejsze jest ostatnie zdanie. Oznacza to, że Mediatoon może będzie chciał kontynuować produkcję.

Trochę inne zdanie ma na temat przyszłości Lyoko Marin Lafitte (aktor grający Jeremiego w CL:E). Na pytanie zadane na Twitterze dotyczące tej sprawy, odpowiedział, że CL:E się skończyło. Podobno Marin jest niezadowolony, gdyż po zagraniu w Ewolucji jest szufladkowany jako Jeremie Belpois. Sam aktor mówił kilka razy, że nie czuje się Jeremiem, ostatnio nawet zaczął mówić, że nie jest aż takim fanem CL. Oczywiście to że CL:E skończyło, jest jak na razie tylko opinią aktora. Niektórzy podkreślają, że aktorzy nie mają nic do powiedzenia w tej kwestii, bo nic nie wiedzą, więc nie należy zbytnio się tym przejmować. Ciekawą kwestią jest też to, jak na ten temat wypowiadają się pozostali aktorzy biorący udział w CL:E, jak na przykład Quentin lub Melanie. Jeśli nasza redakcja uzyska takie wieści, na pewno będą one podane.

Teraz to wszystkie wieści.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
7 dni w Lyoko - wydanie czterdzieste czwarte.
dungeons and dragons
 
7 dni w LyokoWitam, oto 44, ostatnie w tym roku wydanie "7 dni w Lyoko":

http://jeremie96.wrzuta.pl/audio/7pSz6vLmPVm/7_dni_w_lyoko_-_31.12.2014

Miłego słuchania :)
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Co dzień w niedzielę - odc. 11 :)
dungeons and dragons
 
NewsyWitam, oto 11 odcinek rozrywkowego programu "Co dzień w niedzielę", pod tytułem "(Nie)święta młodzież":

http://jeremie96.wrzuta.pl/audio/5laNlOel9tK/co_dzien_w_niedziele_-_odc._11_nie_swieta_polska_mlodziez

Miłego słuchania :)
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wesołych Świąt! :)
dungeons and dragons
 


Z okazji tegorocznych świąt Bożego Narodzenia redakcja KodLyoko.hpu.pl życzy zdrowia, szczęścia, spokojnych i radosnych świąt, żeby prezenty pod choinką były trafione (i żeby nikt nie musiał oddawać), i oczywiście wyjaśnienia (oby pomyślnego dla fanów) sytuacji z dalszym losem Kodu Lyoko.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wieści z Lyoko - piątek, 5 grudnia 2014
dungeons and dragons
 
NewsyWitam, przez jakiś czas nie było wieści, ale wreszcie się to zmieniło.

Zaczynamy od Polski. Jak pewnie dobrze wiecie, Teletoon emituje Kod Lyoko o dość niekorzystnej porze (czyli 22:00), jednak z informacji, do jakich dotarła nasza redakcja, wynika że to może się zmienić. Na poniedziałek, 20 grudnia, jest wpisana w ramówkę emisja 3 odcinków CL od godziny 17:00. Według opisu w programie będą to prequele (oznaczone jako s.3 odc 14 i 15), oraz odcinek 66, pierwszy z serii 4. Jak na razie nie wiadomo czy to będzie stała emisja, i czy Teletoon będzie może jakoś o tym informować (jak dobrze wiemy z tym jest dość krucho ostatnio), jeśli uzyskamy jakieś szczegóły to na pewno je podamy.

Wiadomość z zagranicy: można już grać w "The Fandom Strategy", nową grę twórców IFSCL. Jak na razie najnowsza wersja nosi numer 0.1.2, i można ją pobrać z tej strony: http://www.indiedb.com/games/the-fandom-strategy/downloads

To wszystko na ten moment.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
7 dni w Lyoko - wydanie czterdzieste trzecie.
dungeons and dragons
 
7 dni w LyokoWitam, oto 43 wydanie "7 dni w Lyoko"

http://jeremie96.wrzuta.pl/audio/8UguAlLemo8/7_dni_w_lyoko_-_15.11.2014

Miłego słuchania :)
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
2 lata strony KodLyoko.hpu.pl :)
dungeons and dragons
 
NewsyWitajcie. Dzisiaj nasza strona obchodzi 2 rocznicę powstania.

Tak, to już 2 lata, odkąd ta strona powstała... Trochę się pozmieniało. Pięknie się rozwinęliśmy. Byliśmy początkującym portalem, a teraz puszczamy najwięcej newsów w roku :) Pamiętam że w zeszłym roku komentarz do newsa o 1 rocznicy brzmiał: "Ciekawe co będzie się działo przez kolejny rok.", no i się dużo podziało. Doczekaliśmy się emisji CL:E w Polsce (choć tu jest dużo do powiedzenia w tej sprawie, tak dużo że osobny artykuł by się przydał), we Francji były różne perturbacje, ale jedno jest niezmienne. Trzymaliśmy rękę na pulsie wtedy, trzymamy i teraz, trzymać będziemy przez kolejny rok.

Dziękujemy wszystkim za wchodzenie, komentarze, i oczywiście prosimy o więcej :) A skoro rocznica, to i nowe rzeczy na stronie będą. Niedługo pojawią się nowe działy (co prawda miały być gotowe na rocznicę, ale z przyczyn obiektywnych - nowa matura - brakło czasu), a stare działy będą zaktualizowane i poprawione.

Tak więc, czekajcie, bo jest na co :)
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

Strona 1 z 32 1 2 3 4 > >>
dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons
 
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Ankieta
dungeons and dragons
 
Co uważasz o porze emisji CL (22:05)?

Za późno.

W sam raz.

Za wcześnie.

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Odtwarzacz
dungeons and dragons
 
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons
 
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brie
03/28/2015 12:06
Zapraszam na Ósmy na Pani Ishiyama smiley

kuba31207
03/27/2015 19:47
zrubcie oficialną mapę kod lyoko na kogamie "plis"

Kajka015
03/27/2015 14:05
Co z tą czwartkową niespodzianką Norimage Films?

Jeremie_96
03/17/2015 18:28
@Ken Jesteśmy już tak dobrą stroną, że inne proszą nas o reklamę (oczywiście u nich jest reklama naszej strony).

Ken
03/17/2015 13:10
@Jeremie_96 Skąd taki pomysł?

Jeremie_96
03/15/2015 16:05
Ogłoszenie parafialne. Nawiązaliśmy dzisiaj współpracę ze stroną Imaginaerum.pl, link: http://mode7.pl/imaginaer
um/index.php oraz na belce pod logiem.


Brie
03/14/2015 18:49
Zapraszam na siódmy - http://pani-ishiyama.blog
spot.com/ smiley


zZiuteKk
03/09/2015 19:51
http://mode7.pl/imaginaer
um/index.php zapraszam na dopiero co utworzone forum wielofandomowe xd powstało z popiołów po forum.codelyoko.pl zapraszam


Magda Lena
03/09/2015 17:14
Zapraszam na nowy rozdział na CODE:YUMI [www.code-yumi.blogspot.c
om] smiley


Jeremie_96
03/01/2015 12:11
Ewolucji nie ma, bo zdjęli z anteny.

kuba31207
03/01/2015 11:29
nie ma już kod lyoko na teletonie

Brie
02/28/2015 17:48
Zapraszam na szósty rozdział "Pani Ishiyama" smiley

Jeremie_96
02/04/2015 15:04
Dzisiaj puścili pierwsze 4 odcinki CL.

HeHeSzKy69
01/29/2015 21:20
Chyba :V

Jeremie_96
01/29/2015 20:12
To Melanie też pali?

HeHeSzKy69
01/29/2015 19:56
Quentin i Melanie ;v

HeHeSzKy69
01/29/2015 19:55
Ostatnio byłam na francuskim omegle. Spotkałam tam chłopkak i dziewczyne ktorzy palili e-papierosa. Chłopak nawet ładny , a dziewczyna miała krotkie włosy . Dopiero niedawno skojarzyłam fakty , że to

andros705
01/29/2015 18:18
DAJCIE MI KOD LYOKO!!!!!

Owik
01/20/2015 17:17
Teraz raczej nie, może kiedyś gdy projekt się bardziej rozwinie i będzie więcej rozdziałów.

Lyokoheros
01/18/2015 14:37
Nie dziwię się. A i Owik, całkiem ciekawy temat... myślałeć o tym by zgłosić blog do mojej ocenialni?(szczegóły na mojej stronie, link w profilu)

Archiwum
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie