dnd, d&d dungeons and dragons
 
KOD LYOKO
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons
 
Strona Główna ˇ Forum ˇ Linki ˇ Kategorie Newsów ˇ Fanpage strony na FB ˇ Galeria ˇ Artykuły ˇ 7 DNI W LYOKO ˇ Spis Opowiadań o Kod Lyoko ˇ Imaginaerum.pl
 
isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons
 
Strona Główna
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Szukaj

MINI REGULAMIN STRONY

Galeria
Artykuły
7 DNI W LYOKO
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Kod Lyoko
dungeons and dragons
 
ODCINKI DOWNLOAD
Opisy serii
Bohaterowie
Inne postacie
Pracownicy szkoły
Rodzice bohaterów
XANA i Potwory
Pojazdy
Moce
Bronie
Skidbladnir
Lyoko
Repliki
Ciekawostki i błędy
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
KL:Ewolucja
dungeons and dragons
 
ODCINKI
Bohaterowie
Inne postacie
Profesor Tyron i Ninja
XANA i potwory
Skidbladnir
Megapod
Lyoko
Cortex
Bronie
Moce
Pojazdy
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Inne
dungeons and dragons
 
Garażowe dzieciaki
Wydane książki
Gry Code Lyoko
Subdigitals
Intro w innych językach
Magazyn Kod Lyoko
Piosenka tytułowa
Teamspeak 3
Paringi
Historia rodziny Aelity
Historia strony
Fandub CL:E
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Online
dungeons and dragons
 
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 536
Najnowszy Użytkownik: WilliamXN
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Polecane o KL
dungeons and dragons
 
Code Lyoko NET

Code Lyoko FR

Code: Yumi

Spis Opowiadań o Kod Lyoko

Kod Lyoko: Powrót Xany

Pani Ishiyama
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Witamy
dungeons and dragons
 
Witam na stronie poświęconej serialowi KOD LYOKO. Na tej stronie dowiesz się wszystkiego na jego temat m.in. mocach, broniach, pojazdach bohaterów, przeczytasz najnowsze newsy ze świata Lyoko, obejrzysz odcinki serialu i wiele innych. Załóż konto by rozmawiać z innymi fanami. (Jeśli konto nie zostało aktywowane poprzez kliknięcie na link aktywacyjny proszę poczekac, aż zostanie aktywowane przez admina.) Stronę tworzą Jeremie_96 i TheLyokofan19.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wieści z Lyoko - czwartek, 23 lipca 2015.
dungeons and dragons
 
NewsyKurczę, ponad 3 miesiące minęły od ostatniej wrzutki z newsami. Ale czas nadrobić zaległości, oto zbiór tego co ostatnio działo się w fandomie.

Zaczniemy od IFSCL, gdyż trwają prace nad wersją 3.0.0 (zwaną jubileuszową z okazji 5 rocznicy wydania 1 wersji). Będzie ona zawierać 6 wersji językowych, w tym po raz pierwszy - polską. Oprócz tego przyjemność grania będą mieli gracze posługujący się językami: angielskim, francuskim, hiszpańskim i włoskim. W nowej wersji będzie lepsza grafika, bardziej zaawansowane modele 3D, dostosowanie do Linuxów i Maców (ale na Windowsie też da się grać). Całość nie będzie zajmowała więcej niż 500MB.
Termin wydania został poddany pod głosowanie. Wyniki wyglądają tak:
-45% wybrało termin 8 sierpnia, przy czym wydana wtedy wersja nie będzie zawierać ulepszonego systemu bitewnego.
-40% opowiedziało się za końcem września, i wtedy byłby system bitewny,
-15% wybrało opcję "rób jak uważasz, jest mi to obojętne".
Jeśli twórcy posłuchają głosu ludu, to ten pierwszy termin jest najbardziej prawdopodobny, ale będzie to jeszcze oficjalnie ogłoszone.

Norimage Films zaczęło sprzedawać niektóre rzeczy z planu CL:E. Najpierw sprzedano klawiaturę z superkomputera. Szczęśliwy zwycięzca akcji na eBayu musiał zapłacić za nią 281 EUR (to cena bez kosztów wysyłki, które wynoszą 35 EUR). Wychodzi na to że w złotówkach kosztowała ona ponad 1150 zł (a wliczając przesyłkę to 1300). Teraz można kupić perukę Aelity (ktoś chce zobaczyć? http://www.ebay.fr/itm/261968636891 ). Jak na razie cena to 23,50 EUR, czyli jakieś 100 zł.

Quentin i Melanie udzielili wywiadu na temat filmu "Michel", w którym grają: http://www.dailymotion.com/video/x2vra4o_interview-de-romain-richard-quentin-merabet-melanie-tran-pour-le-film-michel-festival-nouveaux-cinem_shortfilms?start=492

A w Polsce? Teletoon zapowiedział że w tym roku nie będzie ani CL, ani CL:E w stałej emisji. Jak na razie obydwa seriale pojawiły się w bitwie i rywalizowały 2 razy ze sobą. Korzyść jest taka, że podczas bitew Lyoko wypełnia ramówkę od 9 do 17. Jednakże fani piszą do Teletoona z prośbą o wznowienie regularnej emisji serialu. Na ostatnie pytanie w tej sprawie z dnia 17 lipca jak na razie nie ma odpowiedzi. Zauważa się także, że redakcja Teletoona nie odpowiada na sugestie dotyczące Lyoko. Nie wiadomo czy to jest robione z premedytacją, ale ci, którzy pamiętają co działo się w 2013, wiedzą że można spodziewać się wszystkiego. Jeśli coś się zmieni w tej kwestii, na pewno o tym powiemy.

A teraz wieści o twórczości fanfickowej.
Brie ogłosiła, że jest pewna szansa na 16 rozdział "Pani Ishiyamy" w tym miesiącu, albo dopiero we wrześniu.
Grupa Fanfickowa Lordy zamierza powrócić do pisania regularnych rozdziałów w opowiadaniu "Code:Walka". Jak dotąd powstały 3 zwykłe rozdziały oraz 4 wpisy w formie kartek z pamiętników bohaterów tego fanficka.
Jeśli ktoś z pozostałych autorów chciałby żeby informować o rozdziałach w newsach na stronie, niech napisze prywatną wiadomość do admina.

To wszystkie informacje, jakie mieliśmy dzisiaj do przekazania.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
7 dni w Lyoko - wydanie czterdzieste szóste.
dungeons and dragons
 
7 dni w LyokoWitam, oto 46, dane z długim opóźnieniem, wydanie "7 dni w Lyoko"

http://jeremie96.wrzuta.pl/audio/3zH8WrdULK0/7_dni_w_lyoko_-_12.04.2015

Miłego słuchania :)
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wieści z Lyoko - piątek, 10 kwietnia 2015.
dungeons and dragons
 
NewsyWitam, oto najnowsze wieści.

Zaczynamy od sprawy emisji CL na Teletoonie. Jak pewnie wiecie, dziś mija 5 dzień od zdjęcia z anteny. Redakcja Teletoona tłumaczy to tym, że z serialami tak to już jest, iż po pewnym czasie trzeba zdejmować. Potem pojawiło sie kolejne wyjaśnienie, brzmiące tak:

CL było już bardzo długo na antenie. Pokazaliśmy wszystkie sezony kilka razy.

Podano także, iż nie wiadomo kiedy CL wróci do regularnej emisji, ale będzie obecne w maratonach specjalnych. Jeden taki maraton, w ramach bitwy, szykuje się 19 kwietnia, w niedzielę. Wtedy KL będzie emitowane od 9:00 do 14:05, przeplatane z Ewolucją (czyli 2 odcinki serii animowanej, potem 2 odcinki Ewolucji, następnie ponownie 2 animowane. Będzie rozpiska specjalna na stronie).

Co do innych przyczyn zdjęcia nie wiadomo nic, nie jest pewne czy to spowodowane jest wygaśnięciem licencji.

Z zagranicy:
Problemy z emisją mają także w Hiszpanii (a więc nie tylko u nas jest źle). Tamtejszy kanał Boing nie zamierza w tym roku nadawać ani CL, ani także Ewolucji, która nie była jeszcze w tamtejszej telewizji emitowana. Jest już prośba o petycję w tej sprawie. Kolejna zła informacja jest taka, że album z naklejkami z CLE, który miał być wydany w tym miesiącu przez firmę Panini, został anulowany.

Natomiast telewizja France4 wyemituje, po 2 latach przerwy, ostatnie 8 odcinków CL:E.

To wszystkie wieści w tym momencie.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wieści z Lyoko - sobota, 21 marca 2014.
dungeons and dragons
 
NewsyWitam, oto porcja najnowszych wieści ze świata Lyoko w pierwszy dzień wiosny.

Zaczynamy od Polski, i niestety będą to złe wiadomości. Jak wynika z ramówki Teletoona, 6 kwietnia Kod Lyoko zostaje zdjęte z anteny. Nie wiadomo, co jest przyczyną zdjęcia z emisji, jak tylko uzyskamy jakieś wyjaśnienia od ich redakcji, podamy je przez nasze strony.

Druga wiadomość z Teletoona jest trochę lepsza. W Wielką Sobotę, 4 kwietnia, Teletoon wyemituje 6 odcinków KL:Ewolucji. Będą to odcinki (według ramówki) od 7 do 12, a emisja rozpocznie się o 9:00. To będzie 1 emisja KL:E od zdjęcia z anteny pod koniec lutego tego roku.

Z zagranicy. Ujawniono już pierwsze zdjęcia z tajemniczej jak dotąd produkcji LyokoWanderer. Ze zdjęcia które prezentujemy w linku TU wynika że będzie można przejechać się Megapodem po Cortexie. Jak na razie dużo pracy przed twórcami, jako że to tylko wersja prototypowa, więc więcej jest rzeczy nieukończonych niż zrobionych. Na pewno będzie Cortex, nie wiadomo czy reszta sektorów też będzie, gdyż to pracochłonne. Możemy jak na razie czekać na nowe wieści, ale na pewno będzie to gra zupełnie inna niż IFSCL.

Nasza strona nawiązała współpracę reklamową z forum multifandomowym dla twórców Imaginareum.pl http://mode7.pl/imaginaerum/index.php Zapraszamy do odwiedzin i rejestracji.

To wszystkie wieści teraz.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
7 dni w Lyoko - wydanie czterdzieste piąte.
dungeons and dragons
 
7 dni w LyokoWitam, oto 45 wydanie "7 dni w Lyoko":

http://jeremie96.wrzuta.pl/audio/90pAWBhMpy0/7_dni_w_lyoko_-_28.02.2015

Miłego słuchania :)
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wieści z Lyoko - czwartek, 19 lutego 2015.
dungeons and dragons
 
NewsyWitam, oto porcja najnowszych wieści ze świata Lyoko. Dzisiejsza porcja wiadomości jest dedykowana dla graczy, bo głównie o grach będzie (ale nie tylko).

Rozpoczniemy od IFSCL. Ostatnia wersja pojawiła się jakiś czas temu i od tego czasu było trochę cicho, ale twórcy przerwali milczenie. Zapowiedziano nowy etap prac, które mają doprowadzić do unowocześnienia gry. Na chwilę obecną nie wiemy co będzie w nowej wersji, ale to ma zostać ujawnione jeszcze w tym roku. Na pewno w okolicach 13 kwietnia (może parę dni przed, albo parę dni po tej dacie) ukaże się film, który będzie zapowiedzią planów prac nad IFSCL w latach 2015-16. Można więc przypuszczać, że rozłożenie tych planów w czasie wskazuje na premierę nowej części nawet w przyszłym roku.

Jednocześnie twórcy IFSCL zapowiedzieli zupełnie nowy projekt o nazwie "LyokoWanderer". Jedyne co o nim wiemy, to ta oto krótka zapowiedź: Link do zapowiedzi
Jeśli uzyskamy jakieś dokładniejsze informacje, to na pewno je podamy.

Code Lyoko Social Game też doczekało się ulepszenia. Oprócz Sektora 5 odblokowano także ostatnie areny w Lesie i Pustyni. Zapowiedziano także, że to nie koniec udoskonaleń, gdyż w najbliższych dniach będą zlikwidowane różne małe błędy i zgrzyty.

Teraz trochę zmienimy działkę i przeniesiemy się do Polski. A tam... od 28 lutego CL: Ewolucja znika z weekendowej emisji na Teletoonie o 22:00. Nie wiadomo jak na razie dlaczego zostaje zdjęta i czy będzie wstawiona na lepszą porę. Wersja animowana dalej będzie emitowana od poniedziałku do piątku o 22:00, a w najbliższą środę od 10:35 czeka nas jeszcze jeden, ostatni już maraton z CL, będą wyemitowane odcinki od 13 do 16.

Kilka słów o nas: ci którzy śledzą nasz profil na Facebooku (do czego zachęcamy, gdyż tam również publikujemy wieści), zapewne wiedzą już o aktualizacji. Otóż, rozpoczęła się aktualizacja działów na naszej stronie, tam gdzie będzie można coś dopisać, to dopiszemy, poprawimy błędy i naprawimy linki. Jeden dział, ten z czołówką CL we wszystkich językach, już został zaktualizowany. Trochę czasu to potrwa, nie wiadomo jeszcze ile, ale o postępach będziemy informować.

A skoro jesteśmy przy stronie, to jest nowe opowiadanie (dostępne tutaj ), które zostało przysłane. Zapraszamy do czytania :)

Na koniec jeszcze jeden news z Francji. Oto film o Jimie, i o kulisach pracy nad CL:E.
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=omsZsW6A2uU

To wszystkie wiadomości, jakie mieliśmy teraz do przekazania.

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wieści z Lyoko - sobota, 31 stycznia 2015.
dungeons and dragons
 
NewsyWitam, oto kilka wieści które przyszły w ostatnich dniach.

Teletoon zorientował się że są ferie i w ramach zimowych maratonów będzie w lutym emitować Kod Lyoko w środy o 10:35, i będą emitowane wtedy 4 odcinki pod rząd. W najbliższą środę będą puszczone pierwsze 4 odcinki 1 serii.
Fani CL pisali ostatnio do Teletoona w sprawie przestawienia godziny emisji z 22:00 na normalniejszą. Teletoon odpowiedział, że CL leci już dość długo i było o normalnej porze, choć redakcja uznaje że 22 to też normalna godzina. Jednocześnie zapowiedziano przekazanie próśb do redakcji. Nie wiadomo jaki będzie tego skutek.

Z zagranicy w skrócie:
-Code Lyoko Social Game będzie niedługo miało 5 sektor - tak wynika z tego co podali twórcy tej gry.
-Dzisiaj 5 lat kończy IFSCL, symulator Superkomputera.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wieści z Lyoko - niedziela, 4 stycznia 2015.
dungeons and dragons
 
NewsyWitam, oto pierwsze w nowym roku wieści ze świata Lyoko, dzisiaj głównie z zagranicy.

Jérôme Alby, dyrektor zarządzający firmą Mediatoon (jedna z firm zrzeszonych w spółce Dargaud), która posiada obecnie prawa do CL, udzielił wywiadu, w którym opowiada o przejęciu MoonScoopa. Oto najważniejszy fragment tego wywiadu:

Co przejęcie MoonScoopa oznacza dla firmy Mediatoon i jej interesów?
Przejęcie MS ma dla nas 3 ważne skutki. Po pierwsze: wzbogaca to nasz kontent. Teraz oferujemy ponad 2300 godzin programów, przez co jesteśmy jedną z największych firm w tej branży w skali Europy, i największą we Francji. Po drugie, przynosi to ze sobą wiele postaci, do których mamy prawa, jak na przykład SamSam, postacie związane z Code Lyoko, Titeuf, które dołączą do tych, które już mamy, jak Asterix, Tintin, Garfield, i wiele innych. I po trzecie, to sprowadza strategię naszego działania do rozwijania już znanych marek, a także tworzenia nowych.

W kontekście przyszłości CL najważniejsze jest ostatnie zdanie. Oznacza to, że Mediatoon może będzie chciał kontynuować produkcję.

Trochę inne zdanie ma na temat przyszłości Lyoko Marin Lafitte (aktor grający Jeremiego w CL:E). Na pytanie zadane na Twitterze dotyczące tej sprawy, odpowiedział, że CL:E się skończyło. Podobno Marin jest niezadowolony, gdyż po zagraniu w Ewolucji jest szufladkowany jako Jeremie Belpois. Sam aktor mówił kilka razy, że nie czuje się Jeremiem, ostatnio nawet zaczął mówić, że nie jest aż takim fanem CL. Oczywiście to że CL:E skończyło, jest jak na razie tylko opinią aktora. Niektórzy podkreślają, że aktorzy nie mają nic do powiedzenia w tej kwestii, bo nic nie wiedzą, więc nie należy zbytnio się tym przejmować. Ciekawą kwestią jest też to, jak na ten temat wypowiadają się pozostali aktorzy biorący udział w CL:E, jak na przykład Quentin lub Melanie. Jeśli nasza redakcja uzyska takie wieści, na pewno będą one podane.

Teraz to wszystkie wieści.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
7 dni w Lyoko - wydanie czterdzieste czwarte.
dungeons and dragons
 
7 dni w LyokoWitam, oto 44, ostatnie w tym roku wydanie "7 dni w Lyoko":

http://jeremie96.wrzuta.pl/audio/7pSz6vLmPVm/7_dni_w_lyoko_-_31.12.2014

Miłego słuchania :)
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Co dzień w niedzielę - odc. 11 :)
dungeons and dragons
 
NewsyWitam, oto 11 odcinek rozrywkowego programu "Co dzień w niedzielę", pod tytułem "(Nie)święta młodzież":

http://jeremie96.wrzuta.pl/audio/5laNlOel9tK/co_dzien_w_niedziele_-_odc._11_nie_swieta_polska_mlodziez

Miłego słuchania :)
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wesołych Świąt! :)
dungeons and dragons
 


Z okazji tegorocznych świąt Bożego Narodzenia redakcja KodLyoko.hpu.pl życzy zdrowia, szczęścia, spokojnych i radosnych świąt, żeby prezenty pod choinką były trafione (i żeby nikt nie musiał oddawać), i oczywiście wyjaśnienia (oby pomyślnego dla fanów) sytuacji z dalszym losem Kodu Lyoko.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

Strona 1 z 32 1 2 3 4 > >>
dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons
 
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Ankieta
dungeons and dragons
 
Czy gra forumowa powinna być dalej prowadzona?

Tak, Vicky to dobrze robiła.

Nie, nie powinna być.

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Odtwarzacz
dungeons and dragons
 
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons
 
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

yumi98
07/30/2015 18:48
http://cl-walka-trwa.blog
.pl/2015/07/30/rozdzial-4
/ by grupa fanfic. Lordy


Jeremie_96
07/26/2015 22:38
Przepraszam, że nie są aż tak obok siebie rozpisane, ograniczenie znakowe robi swoje. Najwyżej założy się wątek tu na forum i rozpisze smiley

Jeremie_96
07/26/2015 22:37
A 3, którą nazwałem "negacyjną", znaczy to, że CL:E nie jest częścią CL, więc nie ma sensu podawanie, ile lat po 4 serii dzieje się akcja.

Jeremie_96
07/26/2015 22:35
Ta pierwsza - oficjalna - to wersja MS, że rok po. Druga wersja, to ta wynikająca z "realiów historycznych", stosowana przez niektórych fanów.

Skirnir
07/26/2015 20:46
Co oznacza "negacyjna"? Możesz zrobić jakieś porównanie? Przedstawić wszystkie trzy obok siebie, bo nie do końca rozumiem różnice?

Jeremie_96
07/24/2015 19:03
Mam na myśli taką po części wynikającą z "realiów", ale niepotwierdzoną przez MS. Jest jeszcze 3 wersja - negacyjna.

Lyokoheros
07/24/2015 16:00
Mówiąc o nieoficjalnej masz na myśli to co wynika z "realiów historycznych" czy jaką?

Jeremie_96
07/23/2015 22:47
Czyli mamy 2 wersje. Oficjalną francuską i nieoficjalną. Według oficjalnej jest to rok po.

Lyokoheros
07/23/2015 22:42
Aczkolwiek realia historyczne, że tak to nazwę mówią co innego... choć w Ewolucji i tak nic się kupy nie trzyma

Jeremie_96
07/23/2015 19:44
Według tego co MS mówił przy produkcji CL:E, to była mowa o roku po 95 odcinku.

Skirnir
07/23/2015 18:28
Czy gdzieś ktoś z MS umieścił informację na temat tego po jakim czasie od wyłączenia SuperKompa mają miejsce wydarzenia z KL:E?

Skirnir
07/22/2015 16:02
A gdzie mielibyśmy sobie pójść? smiley

WilliamXN
07/22/2015 01:31
Siema. Ktos jeszcze tutaj zostal?

Lyokoheros
07/11/2015 01:59
U mnie pojawił się właśnie kolejny rozdział: http://kodlyokopowrotxany
.bnx.pl/readarticle.php?a
rticle_id=47


Hunter
07/09/2015 18:45
Teletoon robi bitwe KL vs KL:E

Lordzio
07/08/2015 17:33
teletoon chce żebyśmy sobie zaśpiewali "polacy nic się nie stało!"

Lordzio
07/08/2015 17:31
eletoon oświadczył, że w tym roku CL raczej już nie będzie. - Jerry zaprawdę powiadam wam że to mnie nie dziwi

kubamadejski1
07/04/2015 10:49
William-jest ekstra Xd

Lyokoheros
06/28/2015 13:59
Jeremie - nie. Ale widać wkładają dużo wysiłku w to, by do tego nie doszło.

Brie
06/27/2015 17:43
Rozdział 15 już jest smiley

Archiwum
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

© KodLyoko.hpu.pl 2012-2015
Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie