dnd, d&d dungeons and dragons
 
KOD LYOKO
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons
 
Strona Główna ˇ Forum ˇ Linki ˇ Kategorie Newsów ˇ Fanpage strony na FB ˇ Galeria ˇ Artykuły ˇ 7 DNI W LYOKO ˇ Spis Opowiadań o Kod Lyoko ˇ BOOKszpany ˇ Imaginaerum.pl
 
isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons
 
Strona Główna
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Szukaj

MINI REGULAMIN STRONY

Galeria
Artykuły
7 DNI W LYOKO
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Kod Lyoko
dungeons and dragons
 
ODCINKI DOWNLOAD
Opisy serii
Bohaterowie
Inne postacie
Pracownicy szkoły
Rodzice bohaterów
XANA i Potwory
Pojazdy
Moce
Bronie
Skidbladnir
Lyoko
Repliki
Ciekawostki i błędy
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
KL:Ewolucja
dungeons and dragons
 
ODCINKI
Bohaterowie
Inne postacie
Profesor Tyron i Ninja
XANA i potwory
Skidbladnir
Megapod
Lyoko
Cortex
Bronie
Moce
Pojazdy
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Inne
dungeons and dragons
 
Garażowe dzieciaki
Wydane książki
Gry Code Lyoko
Subdigitals
Intro w innych językach
Magazyn Kod Lyoko
Piosenka tytułowa
Teamspeak 3
Paringi
Historia rodziny Aelity
Historia strony
Fandub CL:E
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Online
dungeons and dragons
 
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 593
Najnowszy Użytkownik: Akitoru
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Ostatnie Artykuły
dungeons and dragons
 
Rozdział 4 - Delikat...
Rozdział 3 - Sztuka ...
Morderca&Medium - No...
Rozdział 2 - Pól mie...
Rozdział 1 – ...
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Na Forum
dungeons and dragons
 
Najnowsze Tematy
Stroje w Lyoko.
Poznajmy się wojowni...
Reklamy swoich stron
Dziennik zmian wszel...
Pytania o regulamin
Najciekawsze Tematy
Rozgrywka. [10647]
Zapisy postaci. [25]
Czy bedzie jeszce... [10]
W którym odcinku [5]
Stroje w Lyoko. [4]
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Polecane o KL
dungeons and dragons
 
Code Lyoko NET

Code Lyoko FR

Code: Yumi

Spis Opowiadań o Kod Lyoko

BOOKszpany

Kod Lyoko - Powrót Xany
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Witamy
dungeons and dragons
 
Witam na stronie poświęconej serialowi KOD LYOKO. Na tej stronie dowiesz się wszystkiego na jego temat m.in. mocach, broniach, pojazdach bohaterów, przeczytasz najnowsze newsy ze świata Lyoko, obejrzysz odcinki serialu i wiele innych. Załóż konto by rozmawiać z innymi fanami. (Jeśli konto nie zostało aktywowane poprzez kliknięcie na link aktywacyjny proszę poczekac, aż zostanie aktywowane przez admina.) Stronę tworzą Jeremie_96 i TheLyokofan19.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wieści z Lyoko - środa, 29 czerwca 2016.
dungeons and dragons
 
NewsyWitajcie, minął miesiąc, więc przyszła pora na wieści z kraju i ze świata.

Zaczniemy od Polski. Teletoon zapowiedział, że 2 i 3 lipca będzie nadanych kilka odcinków KL. Plan emisji wygląda następująco:
-w sobotę, 2 lipca, od 9:00 do 11:25, będzie można zobaczyć pierwsze 6 odcinków serialu.
-w niedzielę, 3 lipca, o tej samej porze, kolejne 6 odcinków.
Łącznie będzie można zobaczyć 12 odcinków. Zapowiedziano że będzie to jednorazowy pokaz.

A teraz wieści z zagranicy.
Projekt znany dotąd pod nazwą "The Fandom Strategy" zmienił nazwę, i od teraz jest to "The Lyoko Strategy" (choć roboczo są też stosowane nazwy "LyokoConqueror" oraz "LyokoTactics"). Twórca tej gry, Immu (stworzył także IFSCL), zapowiadał to już w wywiadzie, który publikowaliśmy w marcu. Zmiany są znacznie poważniejsze niż tylko nazwa, gdyż będzie zmieniony cały silnik gry. Rozgrywka będzie się toczyć w 3D, są już pierwsze rendery, z których wynika, iż Lyoko będzie dość dokładnie odwzorowane. Gra ma być podobna do "Command & Conquer : Red Alert 2", mogą też być podobieństwa do anulowanego projektu z dawnych lat, "Code Lyoko: The Game", przy czym nie będzie to tylko mod, tak jak miało to być w "CL:TG", a osobna gra. Rozgrywkę będzie mogli toczyć czterej gracze jednocześnie. Według tego, co można przeczytać w dzienniku prac, jak na razie tworzy się wersja prototypowa z numerem 0.2.0, a pierwsza grywalna wersja ma mieć swoją premierę w połowie 2017 roku, gdyż, jak sam Immu przyznał, priorytetem do końca 2016 będzie praca nad udoskonalaniem IFSCL.

Ekipa projektu Code Lyoko:Rebirth zorganizowała w dniach 31 maja - 10 czerwca casting dla osób chcących podkładać głos pod postacie. Do obsadzenia było 7 postaci (główna szóstka bohaterów + rola profesora Lowella Tyrona, wprowadzona przez twórców CL:R). Wpłynęły 34 zgłoszenia (nie jest to równoznaczne z liczbą osób, bo można było nagrać próbkę do więcej niż jednej postaci). Najwięcej, bo aż 9 zgłoszeń, było do roli Aelity i Ulricha. Cztery zgłoszenia były do Odda, natomiast do pozostałych 4 postaci wpłynęły po 3 zgłoszenia. Wybrano już szczęśliwców, którzy wejdą do projektu, ale ich nazwiska nie są jeszcze podane, znane są tylko ich nicki internetowe. Listę podamy, gdy będziemy już znać nazwiska. Ekipa aktorów głosowych była pierwotnie wybrana już na początku projektu, ale po konflikcie wiele osób, w tym także osoby podkładające głos, przeszły do Code Lyoko: Project:Eradication.

W Hiszpanii w dniach 13-15 maja zorganizowano konwent "Boom! Film & Comic", dla miłośników filmów, seriali oraz komiksów. Częścią zlotu był konkurs cosplayowy, w którym nagrodę publiczności zdobył cosplay Yumi i Ulricha, a właściwie to scenka aktorska w ich wykonaniu. Można powiedzieć, że po raz pierwszy pokazano scenę z 22 odcinka do końca ;)

Tutaj nagranie tej scenki: https://www.youtube.com/watch?v=oYXQDkFtgS0

Po Kraju Basków, teraz Katalonia emituje Kod Lyoko. Na kanale Super3 serial można zobaczyć od poniedziałku do piątku o 12:15 (2 odcinki) i 18:40 (też 2 odcinki).

To wszystko, co na teraz przygotowaliśmy.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wieści z Lyoko - sobota, 28 maja 2016
dungeons and dragons
 
NewsyWitajcie, po prawie 2 miesiącach wreszcie mamy odpowiednią ilość informacji do przekazania.

Na początek świeża informacja z dzisiejszego poranka. Ukazała się nowa wersja symulatora Superkomputera IFSCL z numerem 3.2.3, która przynosi takie zmiany jak wprowadzenie sektora pustynnego, lokalizację bohaterów w prawdziwym świecie, a także bardziej intuicyjny system, dzięki któremu będzie można sobie ustalić rozgrywkę w zasadzie tak jak się chce (czyli będzie można sobie włączyć lub wyłączyć funkcje widoczne na tym obrazku: http://media.codelyoko.fr/download/ifscl/screensNews/IFSCL_323_screen_12.jpg )
Link do pobrania: http://en.codelyoko.fr/ifscl/download.cl

Następne wiersze tego artykułu poświęcimy innym projektom fanowskim. Najpierw o Projet Lyoko 5. Jak zapewne pamiętacie, była to jedna z pierwszych inicjatyw fanowskich, mających na celu stworzenie piątej serii (zamysł powstał w marcu 2010, gdy jeszcze nic nie było wiadomo na temat oryginalnej 5 serii/Ewolucji). Od roku nie było nowych informacji na temat dalszych prac. Ostatecznie niedawno twórcy PL5 ogłosili, że przerywają pracę nad projektem, i nie będzie on już kontynuowany. Powodem zaprzestania prac jest brak czasu, organizacji i motywacji. Dostępne jest całe archiwum projektu.

Natomiast inny fanowski projekt, Code Lyoko: Rebirth, idzie pełną parą. Zakończono już pisanie szkicu scenariusza do pierwszego odcinka, który nazwano "Reboot", co w tłumaczeniu oznacza restart, albo, dla tych co nie lubią angielskiego, ponowne uruchomienie (choć w redakcji uważamy, że to pierwsze tłumaczenie jest zgrabniejsze). Zaczęły się też prace nad szkicem drugiego epizodu. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to pierwszy odcinek zostanie zaprezentowany w przyszłym roku.

Przy okazji należy tu wyjaśnić pewną rzecz. W okolicach marca 2016 nastąpił pewien rozłam w ekipie CL:Rebirth, który spowodował zastój i mógł pogrzebać cały projekt. Otóż ekipa, w której skład wchodzili m.in: Alex Thurman, Aramis Perez i James Melton, nie mogła zajmować się projektem z powodów osobistych (według oświadczenia wydanego przez twórcę CL:R, Tylera Hammera), i została poproszona o odejście z grupy. Thurman i koledzy zrobili to, jednak wykorzystali to, co już zrobiono, do utworzenia nowej inicjatywy pod nazwą "Code Lyoko: Project Eradication", która została uznana za złodziejską i nieważną, jednak nie wszczęto wobec Thurmana żadnych kroków prawnych, i tak oto mamy obecnie 2 projekty mające na celu stworzenie nowej, fanowskiej serii KL. Bardziej profesjonalnie wyglądają prace w CL:R, tam nawet ujawniono już planszę tytułową pierwszego odcinka. Możliwe więc, że tak zwany "trzeci oddech fandomu" czyli większe zainteresowanie serialem, może nastąpić w 2017, i to dzięki samym fanom, a niekoniecznie oryginalnym twórcom, od których jak na razie nie ma żadnych informacji.

21 maja zaczęła nadawać internetowa telewizja Codigo Lyoko.Net TV, hiszpański kanał internetowy dla fanów serialu, nadająca 24 godziny na dobę odcinki. Można to sobie oglądać pod tym adresem:
http://tv.codigolyoko.net/. W chwili pisania tego newsa (23:08) nadawany jest odcinek 53 w wersji hiszpańskiej.

Ciekawostka z Teletoona: ogłoszono ranking najpopularniejszych gier na stronie stacji. Trzy z tych gier dotyczą Kodu Lyoko. Oznacza to, że teza, jakoby serial nie był popularny, po raz kolejny okazuje się fałszywa.

Kolejna ciekawostka, trochę poza serialem. Pamiętacie może Quentina i Melanie z Ewolucji? Obecnie pracują oni nad dość sporym projektem. Jest to serial internetowy (po francusku się na to mówi "web-série") pod tytułem "#FALLTOWN". Ma być to produkcja łącząca elementy fantastyki i serialu komediowego. Jak na razie trwa zbiórka pieniędzy na dalszą pracę, szczegóły można przeczytać na tej stronie: https://www.kisskissbankbank.com/falltown-web-serie

Na koniec jeszcze o naszej stronie. Uważni czytelnicy Shoutboxa pewnie już wiedzą o tym, co ogłosiła Vicky, i jaki ma zamiar. A chodzi o to, że niedługo Vicky, jedna z naszych użytkowniczek, która zajmowała się wcześniej grą forumową, postanowiła tłumaczyć opowiadania z francuskiego. Niedługo będziemy mogli się spodziewać pierwszego fanficka przetłumaczonego przez nią, oczywiście będzie to publikowane na naszej stronie :)
A jeśli chodzi o pamiętniki, to 5 rozdział jest w trakcie pisania.

To wszystkie wieści, jakie przygotowaliśmy na ten moment. 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wieści z Lyoko - środa, 30 marca 2016.
dungeons and dragons
 
NewsyWitajcie, nadszedł czas na porcję wieści z fandomu.

Zaczniemy od Polski. W ostatni poniedziałek nastąpiły pewne zmiany kadrowe w Spisie opowiadań o Code Lyoko, dostępnym pod tym adresem: http://spis-opowiadan-o-cl.blogspot.com/. Lyoko Angel, sprawująca dotąd funkcję administratora Spisu, z powodów osobistych postanowiła odejść z tego stanowiska. Nowym administratorem został Jeremie_96.

Teraz informacje z zagranicy.
Twórcy Code Lyoko Social Game ogłosili na Facebooku, że spotkali się z przedstawicielami firmy Ellipsanime (znanej także pod nazwą Ellipse Animation), należącej do spółki Dargaud. Spotkanie dotyczyło przyszłości gry przeglądarkowej, Ellipsanime jest zainteresowane jej dalszym rozwojem.
W kwietniu ma ruszyć nowa strona tej firmy, więc jest pewne prawdopodobieństwo, że wreszcie będą jakieś informacje na temat przyszłości serialu.

Wypuszczono nową wersję Lyoko VN Editor, oznaczoną jako 5.0 "Ulrich". Można ją pobrać stąd: http://en.codelyoko.fr/partenaires/lyokovn.cl
Wprowadzono pewne uproszczenie, od teraz wystarczy zainstalować tylko silnik Unity oraz bazę danych.
Natomiast pod tym adresem: http://media.codelyoko.fr/download/lyokovn/Vndiscovery/index.html można to sobie wypróbować online bez instalacji.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Czwarty rozdział :)
dungeons and dragons
 
Nowości na stronieTak jak to było zapowiadane wcześniej, dzisiaj publikujemy 4 rozdział "Wspomnień redaktora", nosi on tytuł "Delikatna rutyna":

http://www.kodlyoko.hpu.pl/readarticle.php?article_id=7

Miłego czytania :)
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Życzenia Wielkanocne na 2016 :)
dungeons and dragons
 
NewsyZ okazji Świąt Wielkanocnych redakcja KodLyoko.hpu.pl składa wszystkim odwiedzającym stronę życzenia spokojnych (a to w świetle ostatnich zdarzeń jest nam wszystkim bardzo potrzebne) zdrowych, wesołych, radosnych, spędzonych w gronie rodzinnym i ciepłej atmosferze bez podziałów, Świąt Wielkiej Nocy. I mokrego poniedziałku oczywiście :)

Przy okazji: w poniedziałek wielkanocny pojawi się 4 rozdział "Wspomnień redaktora".
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wywiad z twórcą IFSCL.
dungeons and dragons
 
NewsyWitajcie. Dzisiaj wreszcie możemy opublikować zapowiadany jakiś czas temu wywiad. Jest to rozmowa z Immu, twórcą symulatora superkomputera IFSCL, a także kilku innych projektów fanowskich. Wywiad przeprowadziła redakcja hiszpańska ze strony CodigoLyoko.net na początku stycznia 2016, a niedawno pojawiła się angielska wersja. Dzisiaj mamy zaszczyt, jako pierwsza strona w Polsce, zaprezentować polskie tłumaczenie tej długiej, ale bardzo interesującej rozmowy.

KLIKNIJ: CZYTAJ WIĘCEJ
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
7 dni w Lyoko - wydanie czterdzieste dziewiąte.
dungeons and dragons
 
7 dni w LyokoWitajcie, znowu się trochę długo na to czekało, ale wreszcie jest 49 wydanie "7 dni w Lyoko", w którym oprócz przeglądu wydarzeń także trochę o temacie realizmu w opowiadaniach

http://www33.zippyshare.com/v/rq8rF3A4/file.html

Miłego słuchania :)
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wieści z Lyoko - środa, 9 marca 2016.
dungeons and dragons
 
NewsyWitajcie. Co prawda jest późno, ale mamy istotne wiadomości do przekazania.

Jak wynika z ramówki Teletoona, 19 i 20 marca (sobota i niedziela) w paśmie od 9 do 11:30 będzie można zobaczyć dawno nieemitowaną Ewolucję. W sobotę będą odcinki od 1 do 6, a w niedzielę od 7 do 12. Około miesiąc temu podobnie zrobiono z serią czwartą KL. Obydwa te fakty potwierdzają to, że kierownictwo Teletoona kłamało w grudniu, twierdząc, iż nie ma już praw emisyjnych do KL i KL:E.

Wieści zagraniczne:
-HISZPANIA: Od 22 lutego widzowie z autonomicznej Baskonii (zwanej także jako Kraj Basków) mogą oglądać Kod Lyoko w swoim baskijskim języku. Emisja odbywa się na kanale ETB3 codziennie o 14:00. Tytuł baskijski to "Kodea Lyoko"

-FRANCJA: Od końca lutego pierwsza seria KL jest dostępna w serwisie VOD "ZIVE" (https://www.zive.fr/jeunesse/code-lyoko )
Jest to efekt współpracy firmy Mediatoon Distribution i francuskiej firmy telekomunikacyjnej SFR, właściciela portalu.

Niedługo na stronie będziemy publikować bardzo obszerny i ciekawy wywiad, nie możemy jeszcze zdradzić, z kim będzie, ale zapewniamy że warto czekać :)
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Trzeci rozdział :)
dungeons and dragons
 
Nowości na stronieTrochę to trwało, bo aż miesiąc, ale wreszcie mogę opublikować trzeci rozdział wspomnień. Nosi on tytuł "Sztuka informacji"

http://kodlyoko.hpu.pl/readarticle.php?article_id=6

Miłej lektury :)
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wieści z Lyoko - poniedziałek. 8 lutego 2016.
dungeons and dragons
 
NewsyWitajcie, oto kilka wieści z fandomu.

Zaczniemy od Polski. Niedawno w Spisie opowiadań o Code Lyoko (http://spis-opowiadan-o-cl.blogspot.com/ ), prowadzonym przez Lyoko Angel, nastąpiły pewne zmiany. Zmienił się sposób pokazywanie blogów w spisie, teraz są one umieszczone w zakładkach.
W zakładce "Aktywni" są blogi, w których ostatni post pojawił się w czasie ostatniego miesiąca.
"2015" to zakładka, w której są autorzy, którzy opublikowali ostatnią notkę w zeszłym roku.
"2014", tam umieszczono autorów, którzy ostatni post dali w 2014.
I ostatnia zakładka "Wszyscy", zawiera wszystkich umieszczonych w spisie autorów.
W najbliższym czasie możemy spodziewać się jeszcze jednego działu na Spisie.

Teraz wieści z zagranicy.
Najpierw o nowym projekcie twórcy IFSCL. Miesiąc temu powstało "Lyoko VN Editor". VN to skrót od "virtual novel", czyli tłumacząc na polski "wirtualna powieść". Krótko mówiąc jest to gra, oparta głównie na dialogach, czyli gra fabularna. Można w takiej grze wpływać na przebieg akcji i rozwój sytuacji. W czasach, których młodsi czytelnicy strony mogą nie pamiętać, takie gry były bardzo popularne. Dzięki temu programowi każdy może stworzyć własną historię i sobie ją prowadzić jak chce. Projekt jest wciąż rozwijany, można go sobie pobrać pod tym adresem:
http://en.codelyoko.fr/partenaires/lyokovn.cl
W najbliższym czasie przyjrzymy się bliżej temu projektowi.
Natomiast co do IFSCL wiadomo to, że trwają prace nad kolejną wersją z numerem 3.2.3, jej premiera jest wstępnie zaplanowana na 13 kwietnia 2016 (6 rocznica powstania IFSCL).

Arabska stacja telewizyjna MBC3, dostępna głównie w Arabii Saudyjskiej i na Bliskim Wschodzie, zaczęła w ostatnim miesiącu emitować CL:E z arabskim dubbingiem. Tym samym kolejne kilka państw może poznać ostatnią jak dotąd serię CL. Niestety nie dysponujemy nagraniem z tej egzotycznej wersji, ale to chyba żadna strata, bo nikt by tego w Polsce nie zrozumiał.

To wszystko co przygotowaliśmy na ten moment.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Morderca i Medium - ruszamy z grą :)
dungeons and dragons
 
Nowości na stronieWitajcie, dzisiaj ogłaszamy coś, o czym sam admin dowiedział się niecałe 2 godziny temu :) Naprawdę, to bardzo spontaniczny pomysł, ale myślę że się przyjmie.

Zapewne niektórzy z was znają forumową grę pod tytułem "Morderca i Medium". Pablo Sagitario wpadł na pomysł by rozpocząć taką grę właśnie tutaj na stronie. Dlatego też dzisiaj publikujemy prolog, otwierający całą historię:
Czytaj Prolog

Natomiast zasady gry oraz zapisy do niej są możliwe w tym miejscu: Tutaj!
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

Strona 1 z 34 1 2 3 4 > >>
dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons
 
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Ankieta
dungeons and dragons
 
Czy szata graficzna strony powinna być zmieniona?

Tak, powinna.

Mi to obojętne.

Nie, nie trzeba zmieniać, jest dobra.

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons
 
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Pablo Sagitario
06/29/2016 22:13
Czekamy, czekamy... a przynajmniej ja smiley

Jeremie_96
06/29/2016 22:03
Spodziewajcie się wieści za pół godziny smiley

Jeremie_96
06/28/2016 00:59
Rozdział 5 się wciąż pisze, ale niedługo powinien być opublikowany.

Jeremie_96
06/03/2016 23:55
No, ja tu zawsze wieczorem jestem.

Ken
06/03/2016 22:06
Ktoś, coś, dzisiaj siedzi na sb?

Vicky
05/31/2016 11:35
Jeszcze sprostuję...że przetłumaczone przeze mnie fanfici będą się pojawiać w rozdziałach smiley

Miko Medi
05/23/2016 18:42
No fajnie smiley

Miko Medi
05/23/2016 18:42
Hmmm...hmmm...hmmm...hmmm
... no ciekawe, no... no ten tego, no...


Vicky
05/23/2016 18:02
I jeszcze jedno...jeśli ktoś chciałby mi pomóc w tłumaczeniach to nie będę miała nic przeciwko temu. Oczywiście do niczego nie zmuszam smiley

Vicky
05/23/2016 18:00
Ale pytanie do was co sądzicie o tym pomyśle? I najważniejsze...czy tego chcecie?

Vicky
05/23/2016 17:59
Mam zamiar zacząć od połowy czerwca...i nie zdradzę co to będzie smiley

Vicky
05/23/2016 17:58
Jest ich całkiem sporo...więc myślę, że coś przypadnie wam do gustu.

Vicky
05/23/2016 17:57
Ogłoszenie parafialne. Mam pomysł by tłumaczyć opowiadania z Codelyoko.fr.

PanDzikipan
05/17/2016 16:36
Ktoś tu jest?

Jeremie_96
05/16/2016 12:04
No, racja, rośnie liczba użytkowników smiley

Artanis
05/15/2016 19:32
W sumie skórka strony się nie zmieniła smiley Ale jest więcej userów smiley

Jeremie_96
05/15/2016 18:30
To zależy o co pytasz smiley

Artanis
05/14/2016 19:04
Kurcze, dawno mnie tu nie było. Coś się zmieniło? smiley Albo raczej ile się zmieniło? smiley

Jeremie_96
05/09/2016 11:58
Jak na razie nic nie mówiono o tej sprawie.

love_kodlyoko
05/09/2016 10:00
a już daraguard mowilo cos o przyszłości kod lyoko???

Archiwum
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

© KodLyoko.hpu.pl 2012-2016

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie