dnd, d&d dungeons and dragons
 
KOD LYOKO
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons
 
Strona Główna ˇ Forum ˇ Linki ˇ Kategorie Newsów ˇ Galeria ˇ Artykuły ˇ 7 DNI W LYOKO
 
isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons
 
Strona Główna
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Szukaj

MINI REGULAMIN STRONY

Galeria
Artykuły
7 DNI W LYOKO
Fandub CL:E
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Kod Lyoko
dungeons and dragons
 
ODCINKI DOWNLOAD
Opisy serii
Bohaterowie
Inne postacie
Pracownicy szkoły
Rodzice bohaterów
XANA i Potwory
Pojazdy
Moce
Bronie
Skidbladnir
Lyoko
Repliki
Ciekawostki i błędy
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
KL:Ewolucja
dungeons and dragons
 
ODCINKI
Bohaterowie
Inne postacie
Profesor Tyron i Ninja
XANA i potwory
Skidbladnir
Megapod
Lyoko
Cortex
Bronie
Moce
Pojazdy
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Inne
dungeons and dragons
 
Garażowe dzieciaki
Wydane książki
Gry Code Lyoko
Subdigitals
Intro w innych językach
Magazyn Kod Lyoko
Piosenka tytułowa
Teamspeak 3
Paringi
Historia rodziny Aelity
Historia strony
Fandub CL:E
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Online
dungeons and dragons
 
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 514
Najnowszy Użytkownik: chujesmierdzo
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Polecane o KL
dungeons and dragons
 
Code Lyoko NET

Code Lyoko FR

Code: Yumi

Kod Lyoko: Ewolucja

Kod Lyoko: Powrót Xany

Pani Ishiyama
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Witamy
dungeons and dragons
 
Witam na stronie poświęconej serialowi KOD LYOKO. Na tej stronie dowiesz się wszystkiego na jego temat m.in. mocach, broniach, pojazdach bohaterów, przeczytasz najnowsze newsy ze świata Lyoko, obejrzysz odcinki serialu i wiele innych. Załóż konto by rozmawiać z innymi fanami. (Jeśli konto nie zostało aktywowane poprzez kliknięcie na link aktywacyjny proszę poczekac, aż zostanie aktywowane przez admina.) Stronę tworzą Jeremie_96 i TheLyokofan19.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wieści z Lyoko - sobota, 30 stycznia 2015.
dungeons and dragons
 
NewsyWitam, oto kilka wieści które przyszły w ostatnich dniach.

Teletoon zorientował się że są ferie i w ramach zimowych maratonów będzie w lutym emitować Kod Lyoko w środy o 10:35, i będą emitowane wtedy 4 odcinki pod rząd. W najbliższą środę będą puszczone pierwsze 4 odcinki 1 serii.
Fani CL pisali ostatnio do Teletoona w sprawie przestawienia godziny emisji z 22:00 na normalniejszą. Teletoon odpowiedział, że CL leci już dość długo i było o normalnej porze, choć redakcja uznaje że 22 to też normalna godzina. Jednocześnie zapowiedziano przekazanie próśb do redakcji. Nie wiadomo jaki będzie tego skutek.

Z zagranicy w skrócie:
-Code Lyoko Social Game będzie niedługo miało 5 sektor - tak wynika z tego co podali twórcy tej gry.
-Dzisiaj 5 lat kończy IFSCL, symulator Superkomputera.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wieści z Lyoko - niedziela, 4 stycznia 2015.
dungeons and dragons
 
NewsyWitam, oto pierwsze w nowym roku wieści ze świata Lyoko, dzisiaj głównie z zagranicy.

Jérôme Alby, dyrektor zarządzający firmą Mediatoon (jedna z firm zrzeszonych w spółce Dargaud), która posiada obecnie prawa do CL, udzielił wywiadu, w którym opowiada o przejęciu MoonScoopa. Oto najważniejszy fragment tego wywiadu:

Co przejęcie MoonScoopa oznacza dla firmy Mediatoon i jej interesów?
Przejęcie MS ma dla nas 3 ważne skutki. Po pierwsze: wzbogaca to nasz kontent. Teraz oferujemy ponad 2300 godzin programów, przez co jesteśmy jedną z największych firm w tej branży w skali Europy, i największą we Francji. Po drugie, przynosi to ze sobą wiele postaci, do których mamy prawa, jak na przykład SamSam, postacie związane z Code Lyoko, Titeuf, które dołączą do tych, które już mamy, jak Asterix, Tintin, Garfield, i wiele innych. I po trzecie, to sprowadza strategię naszego działania do rozwijania już znanych marek, a także tworzenia nowych.

W kontekście przyszłości CL najważniejsze jest ostatnie zdanie. Oznacza to, że Mediatoon może będzie chciał kontynuować produkcję.

Trochę inne zdanie ma na temat przyszłości Lyoko Marin Lafitte (aktor grający Jeremiego w CL:E). Na pytanie zadane na Twitterze dotyczące tej sprawy, odpowiedział, że CL:E się skończyło. Podobno Marin jest niezadowolony, gdyż po zagraniu w Ewolucji jest szufladkowany jako Jeremie Belpois. Sam aktor mówił kilka razy, że nie czuje się Jeremiem, ostatnio nawet zaczął mówić, że nie jest aż takim fanem CL. Oczywiście to że CL:E skończyło, jest jak na razie tylko opinią aktora. Niektórzy podkreślają, że aktorzy nie mają nic do powiedzenia w tej kwestii, bo nic nie wiedzą, więc nie należy zbytnio się tym przejmować. Ciekawą kwestią jest też to, jak na ten temat wypowiadają się pozostali aktorzy biorący udział w CL:E, jak na przykład Quentin lub Melanie. Jeśli nasza redakcja uzyska takie wieści, na pewno będą one podane.

Teraz to wszystkie wieści.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
7 dni w Lyoko - wydanie czterdzieste czwarte.
dungeons and dragons
 
7 dni w LyokoWitam, oto 44, ostatnie w tym roku wydanie "7 dni w Lyoko":

http://jeremie96.wrzuta.pl/audio/7pSz6vLmPVm/7_dni_w_lyoko_-_31.12.2014

Miłego słuchania :)
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Co dzień w niedzielę - odc. 11 :)
dungeons and dragons
 
NewsyWitam, oto 11 odcinek rozrywkowego programu "Co dzień w niedzielę", pod tytułem "(Nie)święta młodzież":

http://jeremie96.wrzuta.pl/audio/5laNlOel9tK/co_dzien_w_niedziele_-_odc._11_nie_swieta_polska_mlodziez

Miłego słuchania :)
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wesołych Świąt! :)
dungeons and dragons
 


Z okazji tegorocznych świąt Bożego Narodzenia redakcja KodLyoko.hpu.pl życzy zdrowia, szczęścia, spokojnych i radosnych świąt, żeby prezenty pod choinką były trafione (i żeby nikt nie musiał oddawać), i oczywiście wyjaśnienia (oby pomyślnego dla fanów) sytuacji z dalszym losem Kodu Lyoko.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wieści z Lyoko - piątek, 5 grudnia 2014
dungeons and dragons
 
NewsyWitam, przez jakiś czas nie było wieści, ale wreszcie się to zmieniło.

Zaczynamy od Polski. Jak pewnie dobrze wiecie, Teletoon emituje Kod Lyoko o dość niekorzystnej porze (czyli 22:00), jednak z informacji, do jakich dotarła nasza redakcja, wynika że to może się zmienić. Na poniedziałek, 20 grudnia, jest wpisana w ramówkę emisja 3 odcinków CL od godziny 17:00. Według opisu w programie będą to prequele (oznaczone jako s.3 odc 14 i 15), oraz odcinek 66, pierwszy z serii 4. Jak na razie nie wiadomo czy to będzie stała emisja, i czy Teletoon będzie może jakoś o tym informować (jak dobrze wiemy z tym jest dość krucho ostatnio), jeśli uzyskamy jakieś szczegóły to na pewno je podamy.

Wiadomość z zagranicy: można już grać w "The Fandom Strategy", nową grę twórców IFSCL. Jak na razie najnowsza wersja nosi numer 0.1.2, i można ją pobrać z tej strony: http://www.indiedb.com/games/the-fandom-strategy/downloads

To wszystko na ten moment.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
7 dni w Lyoko - wydanie czterdzieste trzecie.
dungeons and dragons
 
7 dni w LyokoWitam, oto 43 wydanie "7 dni w Lyoko"

http://jeremie96.wrzuta.pl/audio/8UguAlLemo8/7_dni_w_lyoko_-_15.11.2014

Miłego słuchania :)
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
2 lata strony KodLyoko.hpu.pl :)
dungeons and dragons
 
NewsyWitajcie. Dzisiaj nasza strona obchodzi 2 rocznicę powstania.

Tak, to już 2 lata, odkąd ta strona powstała... Trochę się pozmieniało. Pięknie się rozwinęliśmy. Byliśmy początkującym portalem, a teraz puszczamy najwięcej newsów w roku :) Pamiętam że w zeszłym roku komentarz do newsa o 1 rocznicy brzmiał: "Ciekawe co będzie się działo przez kolejny rok.", no i się dużo podziało. Doczekaliśmy się emisji CL:E w Polsce (choć tu jest dużo do powiedzenia w tej sprawie, tak dużo że osobny artykuł by się przydał), we Francji były różne perturbacje, ale jedno jest niezmienne. Trzymaliśmy rękę na pulsie wtedy, trzymamy i teraz, trzymać będziemy przez kolejny rok.

Dziękujemy wszystkim za wchodzenie, komentarze, i oczywiście prosimy o więcej :) A skoro rocznica, to i nowe rzeczy na stronie będą. Niedługo pojawią się nowe działy (co prawda miały być gotowe na rocznicę, ale z przyczyn obiektywnych - nowa matura - brakło czasu), a stare działy będą zaktualizowane i poprawione.

Tak więc, czekajcie, bo jest na co :)
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Inicjatywa przeciw plagiatom.
dungeons and dragons
 
NewsyWitam. W związku z narastającą plagą plagiatów, która dotyka także nasz fandom, powstała nowa inicjatywa, zapoczątkowana przez Lyoko Angel, twórczynię Spisu Opowiadań o CL. Oto treść apelu będącego częścią tej inicjatywy:

Autorze/Autorko, uruchom swoją wyobraźnię! Nie posługuj się tym co należy do innych! Ostatnimi czasy namnożyło się plagiatorów. Niektórzy autorzy zabierają cechy, zainteresowania, zawody, wygląd postaci z innych opowiadań do swoich, uważając przy tym, że pierwotny autor nie ma do tego praw. Jest to niedopuszczalne! Zasada jest jedna: podaj źródło skąd zaczerpnąłeś cechę, zawód itp., lub wymyśl coś zupełnie nowego! Gdy liczba podobieństw przekracza 3, mamy do czynienia z ewidentnym plagiatem!
Apelujemy do wszystkich! Nie kopiujcie! Każdy przypadek będzie mocno nagłośniony bez względu czy będzie na to zgoda plagiatora.
Spis Opowiadań o Code Lyoko otwiera „Czarną Listę”! Każdy/a blog/strona o Code Lyoko ze stwierdzonym plagiatem będzie tam umieszczony/a. Aby wycofać swoją działalność z tej zakładki trzeba będzie spełnić podane tam punkty.


Redakcja strony chce w tym miejscu oświadczyć, że zgadza się i popiera w pełni powyższy apel oraz przyłącza się do niego.

W celu zobrazowania i pokazania plagiatorów powstała strona, na której będą umieszczani plagiatorzy oraz ich dzieła. Oto link: http://plagiatorzy.blogspot.com/
Lista plagiatorów jest dostępna również w Spisie Opowiadań o CL ( http://spis-opowiadan-o-cl.blogspot.com/ )

Dzisiaj powstała także Komisja do spraw plagiatów, której celem będzie monitorowanie i kontrolowanie blogów i stron poświęconych CL. Komisja będzie działać w sposób kolegialny (jej decyzje będą zatwierdzane przez wszystkich jej członków). Komisja prosi o zgłaszanie podejrzeń plagiatów w celu ich weryfikacji, szczegóły są dostępne na stronach, do których linki podaliśmy wcześniej.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Co dzień w niedzielę - odc. 10 :)
dungeons and dragons
 
NewsyWitam, oto 10 odcinek programu "Co dzień w niedzielę", pod tytułem "Najlepsze debestoffy... i nie tylko."

http://jeremie96.wrzuta.pl/audio/anznrGlL292/co_dzien_w_niedziele_-_odc.10_najlepsze_debestoffy..._i_nie_tylko

Miłego słuchania :)
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wieści z Lyoko - poniedziałek, 6 października 2014
dungeons and dragons
 
NewsyWitam, oto najnowsze wieści.

Na początek 2 informacje (dobra i zła) z kraju. Teletoon podał, że w sobotę, 11.10, w paśmie "Dziś rządzi", wyemitowany będzie Kod Lyoko. Emisja pierwszych 6 odcinków 1 serii (wg. ramówki) rozpocznie się o 9:00.
I to jest dobra wiadomość.
Teraz ta trochę gorsza. Podano dokładną godzinę emisji serii animowanych KL na Teletoonie, o które na początku września było dość spore zamieszanie na Facebooku. Otóż KL będzie emitowany od 23.10 codziennie o 22:05 (w miejsce Ewolucji). Pojawiają się pierwsze głosy, że pora ustalona przez kierownictwo stacji jest stanowczo za późna. W chwili redagowania tej wiadomości nie znamy powodów umieszczenia KL na tak późną porę, jeśli dostaniemy jakieś wyjaśnienie, to o tym poinformujemy.

Teraz zagranica, na początek Francja. Zakończono procedury związane z wykupem licencji na Code Lyoko przez Dargaud i spółki związane z tą firmą. Według informacji podanych przez codelyoko.fr, Dargaud nie posiada pełnej licencji w swoich rękach, gdyż właśnie spółki powiązane też mają część licencji. Mamy zapewnienie, że podczas najbliższych targów telewizyjnych MIPCOM firma Mediatoon będzie oferować katalog produkcji MS, w tym oczywiście CL.

Najważniejsza informacja z Francji na ten moment brzmi "Wciąż nic nie wiadomo na temat przyszłości Kodu Lyoko".

Zakończyło się tłumaczenie ostatniego, 4 tomu serii książek stanowiących alternatywną kontynuację Kodu Lyoko, na język angielski. Pełną wersję "The Army of Nothing" (w tłumaczeniu na polski byłoby zapewne "Armia Niczego") można pobrać pod tym adresem: http://en.codelyoko.fr/medias-fichier-564.cl

Firma 3DDuo, zajmująca się Code Lyoko Social Game, ogłosiła że z powodu wyjaśnienia sytuacji dot. licencji może wznowić prace nad rozwojem i udoskonaleniem gry społecznościowej na Facebooku.

A teraz kącik dla wielbicieli aktorów z CL:E.
Melanie, Quentin i Marin spotkali się ostatnio ze sobą, co uwieczniono na tym zdjęciu, pochodzącym z Twittera Melanie: https://twitter.com/MelanieTranQuan/status/513066006064140288

Jeśli ktoś chce zobaczyć jak całuje się realistyczna wersja paringu Ulumi, czyli Quenie, to tutaj jest taki film (pocałunek jest ok. 2:04-2:09): http://vimeo.com/88106717

To wszystkie wieści na teraz.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

Strona 1 z 31 1 2 3 4 > >>
dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons
 
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Ankieta
dungeons and dragons
 
Co uważasz o porze emisji CL (22:05)?

Za późno.

W sam raz.

Za wcześnie.

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Odtwarzacz
dungeons and dragons
 
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons
 
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

HeHeSzKy69
01/29/2015 21:20
Chyba :V

Jeremie_96
01/29/2015 20:12
To Melanie też pali?

HeHeSzKy69
01/29/2015 19:56
Quentin i Melanie ;v

HeHeSzKy69
01/29/2015 19:55
Ostatnio byłam na francuskim omegle. Spotkałam tam chłopkak i dziewczyne ktorzy palili e-papierosa. Chłopak nawet ładny , a dziewczyna miała krotkie włosy . Dopiero niedawno skojarzyłam fakty , że to

andros705
01/29/2015 18:18
DAJCIE MI KOD LYOKO!!!!!

Owik
01/20/2015 17:17
Teraz raczej nie, może kiedyś gdy projekt się bardziej rozwinie i będzie więcej rozdziałów.

Lyokoheros
01/18/2015 14:37
Nie dziwię się. A i Owik, całkiem ciekawy temat... myślałeć o tym by zgłosić blog do mojej ocenialni?(szczegóły na mojej stronie, link w profilu)

Ken
01/11/2015 18:11
@Jednorozcowa5 nie ta strona. smiley

Hunter
01/10/2015 14:40
Tu się nikt tym nieinteresuje

Jednorozcowa5
01/10/2015 13:12
Hej jestem nowa. Ktoś ogląda MY litle pony?

Owik
01/02/2015 21:20
Zapraszam na nowy blog którego głównym tematem będzie organizacja w której pracował Franz Hopper. smiley http://code-lyokokartagin
a.blogspot.com/


Magda Lena
01/02/2015 03:12
Na CODE:YUMI nowy rozdział, zapraszam smiley

Hunter
01/01/2015 22:13
I nowy rok 2015 nastał smiley

Jeremie_96
12/30/2014 18:49
Widziałem ten dokument. Cholernie jednostronny.

Kishiro
12/30/2014 17:36
https://www.youtube.com/w
atch?v=L8WfZnTyMR0 Dowód na to, że teletoon puszczając kucyki pokazuje coś dla starszej widowni XDD


Jeremie_96
12/25/2014 19:03
Zapomnieli dodać, że Splash przejął tylko filię amerykańską MS.

kuba31207
12/25/2014 18:00
http://www.closinglogos.c
om/page/MoonScoop+%28Fran
ce%29 na tej stronie jest napisane że MoonScoop (France) przejeła firma Splash Entertainment


Ken
12/23/2014 22:18
Oj mały błąd się wkradł. zwróćcie*

Jeremie_96
12/23/2014 22:17
Oj tak xD

Ken
12/23/2014 22:15
Taki hajs będzie, że głowa mała.

Archiwum
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie